2737
2734

تاحالا تجربه درد کلیه نداشتم بنظرتو ن این چیه البته یه درد خفیفی هست

دوستای گلم لطفا یه صلوات برای حل مشکل بزرگم بفرستین...ممنونم ازتون  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دقیقا منم همونجام درد میکنه دیروز رفتم دکتر واسم آزمایش کلیه نوشت فردا میخوام برم انجام بدم . 

دردت شدیده یا کم؟وقتی تکون میخوری بیشتر حس‌میشه درسته؟

دوستای گلم لطفا یه صلوات برای حل مشکل بزرگم بفرستین...ممنونم ازتون  
دردت شدیده یا کم؟وقتی تکون میخوری بیشتر حس‌میشه درسته؟

یکی دوهفته خیلی خفیف بود ولی یکی دو روزه یکم شدیدتر شده مثلا حتی وقتی نشستم تو ماشین احساس درد دارم . راه رفتنم همینطور 

مگه ربط داره ؟ من پریودام منظمه ولی دکتر بهم گفت تنبلی داری 

ببین منم تنبلی دارم دکتربهم دارو داد بعدهفته قبل دقیقا مثل شما شدم تایک هفته سمت چپم دردمیکرد وتیرمیکشیذ یه روز ازظهردردش خیلی شدید شد آنقدر زیاد بود نمی تونستم طاقتم بیارم بعدش رفتم سرویس نیم ساعت بعدش خوب شدم بهم گفتن احتمالا کیستت ترکید ه اگر دارو تنبلی مصرف نمیکنی شاید سنگ کلیه داشته باشی چون من سنگ کلیه داشتم میدونم چجوریه

وخدا زمین رو گرد آفرید. که از چپ زدی از راست بخوری
ببین منم تنبلی دارم دکتربهم دارو داد بعدهفته قبل دقیقا مثل شما شدم تایک هفته سمت چپم دردمیکرد وتیرمی ...

نه هیچ دارویی استفاده نمیکنم . 😢 واسه من هنوز خیلی شدید درد نمیکنه ولی میترسم کیست باشه . 

2738
نه هیچ دارویی استفاده نمیکنم . 😢 واسه من هنوز خیلی شدید درد نمیکنه ولی میترسم کیست باشه . 

نمیخام بترسونمت ولی احتمالا همون کیسته یاسنگ کلیه حتما یه سونو برو

واااای اخه صدبار از این دکتر خیرندیده پرسیدم کیستم خطرناکه گفت نه نیست . نوع کیستم فولیکاره 

شاید کیست نباشه عزیزم نترس یه وقتایی هم میبینی الکی درد میگیره بعدشم کیست بزرگ خطرناکه کیست کوچیک اصلا خطرناک نیست همه خانوم ها هم معمولا دارن چیزبذی نیست