2733
2734

من سه روزه بحثم شده جز حرفایی که مجبور نشم بگم باهاش حرف نزدم .وقتی عصبانی میشه چشاشو میبنده دهنتشو باز میکنه هرچی میخاد میگه.ازش سرد شدم.ولی خوب زندگی بدون عشق هم معنایی نداره افسرده شدم حوصله هیچی ندارم.چند روز دیگه ام با خانواده اش قراره بریم مسافرت.هرکاری میکنم برم سمتش نمیتونم انگار غرورم شکسته.اونم عین خیالش نیست.خسته ام از اینکه بیشتر به خانواده اش بها میده فکر و ذکرش پیش اوناس .بیشتر بحثامون سر اوناست

حس اون بچه ای رو دارم که فقط به خاطر اینکه صاحب توپه بازیش میدن...

چقد مثل همیم

سه بار زیاد طول کشیده، بقیش یه روز بوده

حال ما با دود و الکل جا نمی‌آید رفیق💔 زندگی کردن به عاشق‌ها نمی‌آید رفیق💔 روح ما آبستن یک عمر تنها بودن است💔 طفل حسرت نوشمان دنیا نمی‌آید رفیق 💔 دست هایت را خودت ها کن اگر یخ کرده‌اند💔 از لب معشوقه‌هامان ها نمی‌آید رفیق...💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

قهر نکردیم تا حالا اگه زمانی هم ناراحتی پیش بیاد ی کم فقط باهم دیگه سرسنگین میشیم . 

دانلود نمونه سوالات استخدامی و پروژه های دانشجویی و ....  http://file-marketing.blog.ir
چقد مثل همیم سه بار زیاد طول کشیده، بقیش یه روز بوده

خیلی سخته اون که انگار نه انگار .فقط با خانواده اش خوش باش منو میخاد چیکار

اخه ادمهای دیگه چ ارزشی دارن ک بخای بخاطرشون با شوهرت بجنگی جوری با خانوادش رفتار کن ک اونا سمتت نیان و پیش شوهرت بدگوییتو کنن تا همسرت پشتت دربیاد

پدر،بی تکرارم!جاودانه بمان برایم😍😘
2738
قهر نکردیم تا حالا اگه زمانی هم ناراحتی پیش بیاد ی کم فقط باهم دیگه سرسنگین میشیم . 

چه خوب عشقتون پایدار

خیلی سخته اون که انگار نه انگار .فقط با خانواده اش خوش باش منو میخاد چیکار

منم همین حسو دارم اونا رو میبینه انقد جوگیر میشه و باهام بدحرف میزنه ولی میرسیم خونه و موقع خواب یادش میفته منم هستم

حال ما با دود و الکل جا نمی‌آید رفیق💔 زندگی کردن به عاشق‌ها نمی‌آید رفیق💔 روح ما آبستن یک عمر تنها بودن است💔 طفل حسرت نوشمان دنیا نمی‌آید رفیق 💔 دست هایت را خودت ها کن اگر یخ کرده‌اند💔 از لب معشوقه‌هامان ها نمی‌آید رفیق...💔

کلا یکی دوساعت.گاهی هم بعد جروبحث لبخند میزنیم تموم میشه

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
منم همین حسو دارم اونا رو میبینه انقد جوگیر میشه و باهام بدحرف میزنه ولی میرسیم خونه و موقع خواب یاد ...

اون که میگه همیشه تو مقصری من پاک م منزه هم

2706