2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم. یه لینک توی امضای من هست. بزن روش و مطالب تاپیکو بخون. با یکی دو تا جمله نمیشه قانون جذب یاد گرفت. خیلی نکته داره.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
2728

کلیتش اینه ک ما با افکار خودمون زندگیمونو میسازیم

و با فکرکردن ب چیزی ک میخایم و با ارتعاش مثبت میتونیم اونو بیاریم تو زندگیمون

😔نوش جانش بشود هرکه حرم رفت حسین؛؛؛؛من به جا ماندن از این قافله عادت کردم😢                                                                                                                                                                                        آقا جان گدانمیخواهی؟دختر بی وفا نمیخواهی؟😔         کاش میشد ز من سوال کنی؛دخترم کربلانمیخواهی؟😢                                                                                                امسال دلم خیلی پره آقا....همه دارن میرن،،دارن میان پیشت،،چجوری طاقت بیارم و دلم نگیره؟       یعنی میان اینهمه زائر اضافی ام؟!😢.                     آقا چطوری دووم بیارم تا اربعین بعد....خدایا چرا قسمتم نکردی؟خدایا تو که داری میبینی دلم تو چه حالیه؟خدایا تو که بغضمو میبینی...چجوری ببینم همه میرن ولی من...😢.       

💕آنچه باور داشته باشید

تبدیل به واقعیت دنیای شما میشود💕

💕باورهای قدرتمند بر احساسات اعمال و دستاوردهای شما تاثیر میگذارد💕

💕اگر گرفتار باورهای غلط ترس و تردید و حقارت باشید

هیچ چیز نمیتواند به شما کمک کند.💕

💕قانون زندگی، قانون لیاقت ها و باورهاست. 💕

✅ از امروز تصمیم بگیرید که احساسات خوب داشته باشید،  فرکانس مثبت بفرستید تا نتیجه خوبی بگیرید.
✅ به همه چیز نگاه زیبا داشته باشید،  به مرگ،  به ترافیک،  به شکستن پا،  به گل، به عشق و...
✅ خودتان را مثل یک آهنربایی بدانید که هر لحظه چیزهای خوب به سمت خود جذب میکنید و بعد از انجام هر کاری لبخند بزنید.
✅ با نگاه مثبت به مسائل نگاه کنید تا انگیزه مثبتي دریافت کنید. آیا به یکباره باران شروع به باریدن کرد؟ بسیار خوب،  با نگاه زیبا کمی زیر باران قدم بزنید و لذت ببرید. یا با نگاهی دیگر، در یک روز بارانی کنار پنجره بنشیند و یک لیوان چای میل کنید و از دیدن باران لذت ببرید.
✅ گاهی برای خودتان وقت بگذارید،  احساسات خود را برای خودتان تشریح کنید.
✅ به کسانی که قصد عصبانی کردن شما را دارند با خشم پاسخ ندهید،  بلکه به اطرافیان به چشم کودک ۵ ساله ای نگاه کنید که به شدت آسیب پذیر است.
✅ از احساسات خود فرار نکنید و به چشم یک مهمان به آن نگاه کنید و به آن خوش آمد بگویید تا بتوانيد بهتر آنها را درک کنید و نتیجه را به خدا بسپارید.
✅ فکرتان را بر روی چیزی که دوست دارید متمرکز کنید.

👈به خاطرت بسپار که زندگی هرکدام از ما، نتیجه نگرش و طرز تلقی ما از دنیاست.  ژست موفقیت نگیر، موفق باش
موفقیت مسیری دارد که باید در آن دستت در دست خداوند باشد.

2738
💕آنچه باور داشته باشید تبدیل به واقعیت دنیای شما میشود💕 💕باورهای قدرتمند بر احساسات اعمال و دست ...

چقدر خوب میشه بعضی وقتا که وقت کردین از این متن های خوب برام بفرستین 

خدايا شكرت که خوشبختم ❤️😍😍
چقدر خوب میشه بعضی وقتا که وقت کردین از این متن های خوب برام بفرستین 

من همیشه احساس خوشحالی می کنم ، میدانید چرا ؟
زیرا هیچ چیزی از هیچ کسی توقع ندارم!
توقعات همیشه آزاردهنده هستند...
زندگی کوتاه است ؛
بنابراین به آن عشق بورزید.
شاد باشید و لبخند بزنید.

فقط برای خودتان زندگی کنید .
و قبل از اینکه سخن بگویید ، گوش بسپارید .
قبل از اینکه بنویسید ، فکر کنید .
قبل از اینکه خرج کنید ، بدست آورید .‌‌
قبل از اینکه دعا کنید ، ببخشید .
قبل از اینکه آزار رسانید ، احساس کنید .
قبل از اینکه نفرت بورزید ، عاشق باشید .
قبل از اینکه جبران کنید ، تلاش کنید .

و قبل از اینکه بمیرید ، زندگی کنید!

✨ 

#ﻋﺸﻖ ﺟﺬﺏ ﻣﯽﮐﻨﺪ ﻫﻤﻪ ﭼﯿﺰﻫﺎﯾﯽ ﺭﺍ ﮐﻪ ﺍﺯ ﺟﻨﺲ ﻭ ﺣﺲ ﺧﻮﺩﺵ
ﺑﺎﺷﺪ...

ﻫﺮ ﭼﻘﺪﺭ #ﺯﯾﺒﺎﺗﺮ ﺷﻮﯼ، ﮐﺴﯽ ﺯﯾﺒﺎﺗﺮ ﺭﺍ ﭘﯿﺪﺍ ﻣﯽﮐﻨﯽ😍
ﻭ ﻫﺮ ﭼﻘﺪﺭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻧﺘﺮ ﺷﻮﯼ ﻭ ﻋﺎﺷﻖﺗﺮ، ﻣﻬﺮﺑﺎﻧﺘﺮﯾﻦ ﻭﻋﺎﺷﻖﺗﺮﯾﻦ ﺭﺍ ﺟﺬﺏ ﺧﻮﺍﻫﯽ ﮐﺮﺩ..
ﻭ ﻫﺮ ﭼﻘﺪﺭ #ﺁﺭﺍﻣﺘﺮ ﺑﺎﺷﯽ ﺍﯾﻦ ﺁﺭﺍﻣﺸﺖ ﺭﺍ ﻧﯿﺰ ﻣﻨﺘﻘﻞ ﺧﻮﺍﻫﯽ ﮐﺮﺩ.

ﺁﻥﭼﻪ ﺍﺯ ﺟﻨﺲ ﺍﻓﮑﺎﺭ ﺗﻮﺳﺖ، ﺑﻪ ﺳﻤﺖ ﺗﻮ ﺩﺭﺣﺎﻝ ﺣﺮﮐﺖ ﺍﺳﺖ.
ﻫﻤﺎﻧﻄﻮﺭ ﮐﻪ ﺗﻮ ﺑﻪ ﺳﻤﺖ ﺁﻥ ﺩﺭ ﺣﺮﮐﺘﯽ...
ﭘﺲ ﺁﺭﺍﻡ ﻭ ﺁﺳﻮﺩﻩ ﺑﺎﺵ ﻭ ﺑﮕﺬﺍﺭ ﻫﺴﺘﯽ ﮐﺎﺭ ﺧﻮﺩﺵ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺯﻣﺎﻥ
ﺧﻮﺩﺵ ﺑﮑﻨﺪ.
ﻛﺎﻓﻴﺴﺖ ﺍﻧﺴﺎﻥ ﺑﺎﺷﻴﻢ ﻭ #ﻋﺎﺷﻖ...
ﻭ ﺑﺎﻭﺭ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻰ ﻛﻪ ﻫﻤﻪ ﭼﻴﺰ ﺑﺮﺍﻯ ﺗﻮ ﻣﻤﻜﻦ ﺍﺳﺖ.