2733
2734
عنوان

بنظرتون دلیلش چی میتونه باشه؟

90 بازدید | 6 پست

پ...نامنظم بود تنبلی هم داشتم دکتر بهم پروژسترون داد سه ماه بخورم دوماه قبل سه روز بعداز اینکه قرصم تموم شد پ..شدم یعنی روز 28حالا این ماه قرصم تموم شده 34،روزمیگذره هنوز نشدم سه تابی بی گذاشتم منفی بود بنظرتون چرا ؟؟هرکی تجربه ای داره لطفا راهنمایی کنه

وخدا زمین رو گرد آفرید. که از چپ زدی از راست بخوری

دوباره باید ازمایش بدی که تنبلی تخمدانت مشخص بشه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دکتر تو عوض کن منم ازین مشکلا دارم خسته شدم از نامنظمی و پریود نشدن😫 یک سال ازدواج کردم  بچ ...

پیش دکتر خوبی رفتم ولی واقعا نمیدونم دلیلش چیه؟ چرااین.مااینجوری شدم خیلی ناراحتم

این قرصا همین طورین منم تنبلی دارم دوفاستون میخوام پونزده روز عقب انداختم بعدم پری شدم همش به صورت ل ...

اخه من اون دوماه دقیقا روز28پ شدم نمیدونم چرااین ماه اینجوری شدم خیلی ناراحتم