1542
1578
عنوان

پدر رئیسم ازم خواستگاری کرد

523 بازدید | 38 پست

اول کلشو که از قبل تایپ کردم میگم بعد راهنماییم کنین لطفا

قبلش عذرخواهی میکنم اگه لحظاتی نبودم چون سرکارم

تا حالا به این اندازه بخاطر مطلقه بودنم ناراحت نبودم

35سالمه 4ساله تو شرکت مدیر داخلی و پرسنلم 3ساله که بخاطر خیانت جدا شدم و بچه هم نداشتم ولی نزاشتم کسی طلاقمو بفهمه چون بیشتر همکارا آقا هستن نخواستم پشت سرم حرف و حدیثی باشه حتی بیشتر روزها حلقه دستمه فقط تو جریان دادگاه رفتن و کشمکش های جدایی پدر رئیسم متوجه شد

چون رئیس شرکت معمولا نیست همه کارا با منه پدرش هم جزو کارمندا حساب میشه ولی بیشتر برای این هست که حواسش به همه چی باشه و گزارش بده

بعد از جداییم با هزار مشکل و تاشب کار کردن یه خونه نزدیک مامانم گرفتم مستقل شدم خدا رو شکر زندگی که تو متاهلی نتونسته بودم بدست بیارم خودم تنهایی بسازم

ارشد دو ترم خوندم ولی تو گیر و دار طلاق و مشغله کاری نتونستم ادامه بدم

تو رفاه کامل نیستم ولی خانواده هم کم و بیش هوامو دارن و خودم ازونجایی که تنهایی از پس این همه مشکل براومدم از خودم و زندگیم راضیم

یه ماه پیش این آقا که نزدیک شصت سال دارن و متاهلن تو صحبتهاشون سربسته گفتن خواب دیدم خانوممو فرستادم خونتون و خواستم سند خونه و باغو به نامتون کنم و ازین حرفا آخه قبلش هم یادم نیست سر چه قضیه ای گفته بود من خانمم بهم گفته هروقت خواستی زن بگیری خودم برات میگیرم

من از یه طرف شوکه شدم از یه طرف خودمو زدم به اون راه که منظورشو متوجه نشدم گفتم چه خوابایی میبینین شما دیگه هم کلا هرروز با اخم و خیلی سنگین باهاش رفتار کردم

چند روز پیش درخواست اضافه حقوق دادم الان حداقل قانون کار میگیرم گفتم یه درصدی از سود بهم بدن که طبق محاسبه خودم حداقل هفتصد هشتصد میشد چون واقعا هیچکسی نمیتونه کار منو اینجا بکنه و رئیسم انقد خیالش راحت باشه. گاهی حتی یک ماه میره مسافرتو من فقط پول میریزم به حسابش

ولی مخالفت کرد و فقط صد تومن اضافه کرد بهش گفتم صد تومن هیچ مشکلی رو حل نمیکنه گفت حالا ادامه بدین تا ببینیم چی میشه منم با دلخوری گفتم باشه منم برم فکرامو بکنم

ازون طرف فرداش باباش که ازین قضایا بی اطلاع بود اومد خیلی رک دو تا سند گذاشت جلوم گفت خواستم بدونین حرفم الکی نیست همزمان عقد این دوتا سند که حدود هفتصد هشتصد تومن میشه بنامتون میزنم

من داشتم منفجر میشدم گفتم این حرفا چیه چرا همچین حرفی میزنین

گفت خب اگه جوابتون منفیه ناراحتی نداره

گفتم ناراحتی من از سر اینه که چرا همچینفکری کردین شما جای بابابزرگ منین ازون طرفم زن دارین من چکار کردم که همچین برداشتی کردین خلاصه یکم حرف زد و با بغض از اتاقم رفت بیرون

منم که داشت اشکم در میومد از شرکت اومد بیرون

از فرداش فقط سلام میکنم و خداحافظ و کارای خیلی ضروری سر یه مساله کوچیک هم لجبازی کرد و بحثمون شد

رئیسم طرف منو گرفت ولی بهم گفت چند وقته یکسره ناراحت و عصبی هستین گفتم چیزی نیست و فشار کاریه هیچی نگفتم بهش

اصلا نمیدونم از جدایی من خبر داره یا نه از طرفی چون خانومش خیلی با شرکت در ارتباطه و خیلی نفوذ داره رو شوهرش میدونم که رئیسم بفهمه به زنش هم حتما میگه نخواستم حساس شه

حالا موندم کلا چکار کنم

یک گزینه م اینه که به رئیسم بگم بخاطر حقوق میخام برم که احتمال بالای نود درصد حقوقمو اضافه میکنه ولی بازم ریسکه برام

اما اگه اضافه کرد بمونم همینجا و به رفتار سرد و ناراحتم با اون آقا ادامه بدم

یک گزینه م اینه که هیچ ریسکی نکنم یعنی کلا هیچی نگم و اعتراضی نکنم

گزینه آخرم اینه واقعا برم که سخته برام الان ماهی حدود یک و نیم قسط و اجاره میدم نهایت پس اندازم قد دو ماه کفاف بده میترسم کار مناسب دیگه سخت گیر بیاد با این شرایط  حقوق دادن شرکتهای دیگه هم ریسکش بالاست شاید مجبور شم کلا خونه رو تخلیه کنم برگردم پیش مامان بابام

بچه ها این سایت به کاربراش یک میلیون هدیه میده ! از دست ندید

1546

بمون و خیلی جدی برخورد کن عزیزم. اگر دیدی بازم ایشون این حرف و مطرح کرد به پسرشون بگو

فقط 16 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من از توراه برگشتی ندارم..به سمت تو سرازیرم همیشه💗.... 🙏الهی شکر🙏

بمون و همینجدر خوددار ادامه بده کار نیس اینروزا ولی تو افزایش حقوقت پافشاری کن

تا وقتی یه بچه داری فقط مادری ولی وقتی دوتا بچه داشته باشی هم مادری هم داور😎😍
1432

عزيزم غصه نخوررر 

ادم بيشعور هميشه پيدا ميشه 

همسن مني و ٣٥ سال سني نيست بخدا اكثر دوستام يا مجردن يا طلاق گرفتن و اكثرا هم شغل خوب و عالي اين طور موارد هم گاها براشون پيش مياد دور هم تعريف ميكنن ميگن و ميخندن.تو هم ريلكس باش مساله مهمي نيست كارتو ادامه بده روي اضافه حقوق هم با دليل رييست رو راضي كن .تهديد به رفتن نكن كارت هم ول نكن قضيه خواستگاري هم خودت يه بار بعد چند وقت به پدره بگو با شوهرم داريم اشتي ميكنيم از سرش ميفته دردسري هم واست درست نميكنه ديگه

توجههههههه لايكم نكنيد ممنون

ب نظرم کارت رو از دست نده.

ی چند ماه سرد باش با پدره بعد خودش میفهمه ک حرفی ک زده اشتباه بوده.

بعد از چند ماه دوباره درخواست اضافه حقوق کن

خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم(گناهکار) و چگونه امیدم را از تو قطع کنم و حال آنکه تو تویی(بخشنده).خدایا مراقب عشقم و دخترم باش🤲
آخی جانم، میشه حدس زد که چه حس بدی به آدم دست میده....برات آرزوی آرامش میکنم دوست خوبم

مرسی عزیزم آخه از لحاظ ظاهرم بد نیستم پارسال بینیموعمل کردم و همیشه به خودم میرسم اصلا موندم چرا فکر کرده انقد بیچاره م که بیام زن اون بشم

1537
مرسی عزیزم آخه از لحاظ ظاهرم بد نیستم پارسال بینیموعمل کردم و همیشه به خودم میرسم اصلا موندم چرا فکر ...

یه درصدم تو خودت دنبال عیب نگرد‌ عیبو اون داره با اون نگاه مریضش. بدبختانه مرد اینجوری هم کم نداریم....

نگرانیم سر زن پسرشه میترسم اون حساس شه روم

اصلا قضيه رو جايي تعريف نكن عزيزم چون همه چي بهم ميريزه.اگه ديدي بازم تكرار كرد بهش بگو در حال اشتي با همسر سابقم هستم ديگه ول ميكنه 

توجههههههه لايكم نكنيد ممنون
عزيزم غصه نخوررر  ادم بيشعور هميشه پيدا ميشه  همسن مني و ٣٥ سال سني نيست بخدا اكثر  ...

برای منم زیاد پیش میاد ولی میدونی با ایشون  تا الان خیلی صمیمی رفتار میکردیم و یه درصد به ذهنم خطور نمیکرد اینجوری بخواد بگه خیلیییی اذیت شدم 

1579