2737
2734

سلام🌹

از اول میگم تا خوب متوجه بشید.

من از اول بلوغ پریود میشدم کامل و ۷ روزه اما با عقب انداختن که البته این مشکلم با افزایش سن حل شد

سیکلام شد ۳۰ روزه با خونریزی ۷ روزه

بعد که تصمیم به بارداری گرفتم از روی عجله ماه دوم رفتم دکتر.دکتر جان پول دوست هم نگفتن تا ۶ ماه حداقل زمان بده..

چند تا دارو شیمیایی بهم دادن

دارو خوردن من همانا و دیگه پریود نشدن من همانا..😫

خلاصه بعد خوردن اون داروهایی لعنتی من ۷۰ روز پر نشدم رفتم سونو که تنبلی تخمدان شدید تشخیص داده شد

اینم بگم من قبل استفاده از داروها یه سونو داده بودم و حداقل فولیکولم ۱۵ بود

اما بعد استفاده از اون داروها شد ۸..

خلاصه رفتم طب سنتی گفت داروهاتو بریز بیرون که رحم و تخمدانات نسبت به داروی شیمیایی مقاوم شده.فقط رازیانه و بادکش رو برام تجویز کرد و گفت بعد ۶ ماه باردار میشی.و من البته سر چهارماه بار دار شدم

ولی چون نمیدونستم و همون کارا هارو ادامه دادم سقط شد.🥺

دلیل دیر فهمیدنم هم این بود که اون ماه من بخاطر تنبلی ۱۴ روز فقط لکه بینی داشتم و این بلایی بود که داروهای شیمیایی سرم آورد بخاطر همین اصلا فکرشو نمی کردم باردار باشم و البته آزمایش هم دیر نشون داد.

بگذریم...

بعد سقط من فقط سه ماه اول خونریزی  خوب داشتم دوباره رفت رو به کم شدن و لکه بینی..طوری که بعضی وقتا تا ۲۴ روز طول میکشید

روانی شده بودم دیگه😭

مجبور شدم بخاطر قطع کردن لکه بینی قرص مدروکسی پرژسترون بخورم .البته اونا هم درد شدید و خونریزی کم و مصنوعی برام ایجاد میکرد با گرگرفتگی و تهوع صدتا عوارض دیگه..

دیگه نخوردم و تصمیم گرفتم سیاهدانه بخورم و برم حجامت.

مرحله اول حجامت عام بود‌.بعد اینه این رو انجام دادم بعد ۱۰ روز لکه بینی ۸ روز خونریزی داشتم.

بعد سه هفته رفتم حجامت کمر

با کمال ناباوری

منی که تمام عمر زودتر از ۳۰ روز پریود نمیشدم سیکلم شد ۲۷ روزه.. .

همون ماه (قبل خونریزی)سونو رفتم خداروشکر فولیکول بالغ هم داشتم

(البته بگم سیاهدوته، رازیانه. و بادکش هم داشتم)

اما اون چیزی که خیلی مهم بود برام

پریود شدن کامل و حسابی من بود.

یک هفته بعد حجامت کمر دردهای پری من شروع شد ..بسیار شدید بود.منی که بعد تنبلی دیگه دردی نداشتم..

خلاصه سر ۲۷ روز کامل مثل دوسال پیشم پریود شدم و سر ۷ روز خداروشکر پاک شدم.😊

حاجم بهم گفت مرحله آخر اگر جواب نده #حجامت_ساقین هست که درمان تمام بیماریهای رحم و تخمدان هست..

البته هنوز نرفتم پیشش تا ببینم چی میگه ..

بهم گفته خیلی زودتر از ۶ ماه باردار میشی.

گفتم این تجربه رو با شما به اشتراک بزارم

که انقدر خودمون رو نکنیم موش آزمایشگاهی و کیسه پول این دکترهای اکثرا پول دوست..

حجامت تو اسلام بهش خیلی توصیه شده و من به چشم خودم دیدم و تجربه کردم..🍃

اگر این تجربه به دردتون خورد و اگر دوست داشتید برای حاجت دل من هم دعا کنید.

ممنونم🌺

خدای مهربون و خوبم، خدای عزیز و دست داشتنی من،خدای خوبی که همیشه بودی و بخشیدی و من کور دادهات رو ندیدم و غر زدم..منو ببخش مهربون خدا..ببخش کج فهمی ها و دیر فهمی های این بنده گناهکارت رو..میخوام اینجا چندتا آرزو کنم..از ته قلبم میخوام ازت اول سلامتی ظهور امام زمان عج رو، سلامتی همه مریضها و رفع گرفتاریهای تمام گرفتارها، مامان شدن اونهایی که چشم به راهن ،گره گشایی از مشکلات همه ، مخصوصا کسی که الان داره این امضارو میخونه. حاجت دلش رو بده خدا جونم".خودمم یه دنیا ارزو دارم اما فقط  کمک کن که به رضای تو راضی شم.کمکم کن تا خسران دنیا و اخرت نشم،دوستت دارم مهربون خدا‌.‌دوستت دارم... 

سلام ممنونم که تجربه تو باهامون به اشتراک گذاشتی😘😘

ان شالله همین روزا تیکر بارداری تو ببینیم🤗

ان شالله این تیکر نشون میده که سال ۹۹ سالی پرا ازشادی و خبرهای خوبه واسه من...واینکه سال ۹۹ پسرم تو بغلمه... 😁😁😁میشه یه صلوات واسم  بفرستی واسه اینکه  ان شالله خدا یه پسرصالح وسالم بهم هدیه بده ....ان شالله شماهم حاجت رواشی
سلام ممنونم که تجربه تو باهامون به اشتراک گذاشتی😘😘 ان شالله همین روزا تیکر بارداری تو ببینیم🤗

ممنونم عزیزم از دعای خیرت.

ان شالله شما هم هر حاجتی داری بهش برسی..😍🌷

خدای مهربون و خوبم، خدای عزیز و دست داشتنی من،خدای خوبی که همیشه بودی و بخشیدی و من کور دادهات رو ندیدم و غر زدم..منو ببخش مهربون خدا..ببخش کج فهمی ها و دیر فهمی های این بنده گناهکارت رو..میخوام اینجا چندتا آرزو کنم..از ته قلبم میخوام ازت اول سلامتی ظهور امام زمان عج رو، سلامتی همه مریضها و رفع گرفتاریهای تمام گرفتارها، مامان شدن اونهایی که چشم به راهن ،گره گشایی از مشکلات همه ، مخصوصا کسی که الان داره این امضارو میخونه. حاجت دلش رو بده خدا جونم".خودمم یه دنیا ارزو دارم اما فقط  کمک کن که به رضای تو راضی شم.کمکم کن تا خسران دنیا و اخرت نشم،دوستت دارم مهربون خدا‌.‌دوستت دارم... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنونم عزیزم از دعای خیرت. ان شالله شما هم هر حاجتی داری بهش برسی..😍🌷

حاجم نه عزیزم حجام درسته ضمنا من خودم حجامت میکنم و برا همه توصیه نمیکنم 

برای مادرم یک صلوات بفرستید و برای مادر شدنم هم یک دعای خیر کنید ممنونم فعلا باردار نیستم ولی تیکرم به همین زودی واقعی میشه😊
2731
حاجم نه عزیزم حجام درسته ضمنا من خودم حجامت میکنم و برا همه توصیه نمیکنم 

این یه تجربه بود که من نتیجه گرفتم

هر کس میتونه بره پیش یه متخصص طب سنتی زیر نظر اون باشه.

بعد بر فرض اگر هر چقدرم برای من توصیه نمیشد

ولی من خیلی راضی بودم.هیچی روم اثر نمیکرد دیگه.خسته شده بودم از دوسال لکه بینی طولانی..که کم کم هم باعث میشد دیواره رحمم کلفت بشه..

طب سنتی کجا رفتی؟

محله ی خودمون...

اما قبلا پیش دکتر اکبری که شبکه ۸ صحبت میکنه..

اکثرا طب سنتی ها تجویزشون مثل هم هست...

این یه تجربه بود که من نتیجه گرفتم هر کس میتونه بره پیش یه متخصص طب سنتی زیر نظر اون باشه. بعد ...

نه عزیزم بحث اثربخشی نیست بعضی از مشکلات ناشی از بخارات بدن هستش بستگی به طبع فرد داره اگر شما مشکلت از سردی رحم باشه و اصطلاحا رحمت سرما خورده باشه حجامت بدترت میکنه برای همین گفتم که بدونید بهتره رفتن پیش یک طبیب رو توصیه کنید اما حجامت رو نه مثه اینه که بگی من پنی سیلین زدم خوب شدم شمام بزنید ابنم یک روش درمانی هستش دیگه مگه نه؟من که عزیز دلم‌با شما مشکلی ندارم فقط دوستانه بهت گفتم گلی

برای مادرم یک صلوات بفرستید و برای مادر شدنم هم یک دعای خیر کنید ممنونم فعلا باردار نیستم ولی تیکرم به همین زودی واقعی میشه😊
2738
محله ی خودمون... اما قبلا پیش دکتر اکبری که شبکه ۸ صحبت میکنه.. اکثرا طب سنتی ها تجویزشون مثل ه ...

کدوم شهری؟چن ماهه دنبال ی دکتر سنتی خوبم نمیدونم نمیشناسم کسیو اخه من مشکلم حاده نمیخام پیش کس اشتباهی برم لوله هام عفونت داره

خدمتتون عرض کنم که بنده دیگه گربه بوره نیستم،رنگ اشتباه ریختن رو کلم و تا اطلاع ثانوی گربه سیاهه تشریف دارم😐مرسی از ارایشگر محترم😑😪
نه عزیزم بحث اثربخشی نیست بعضی از مشکلات ناشی از بخارات بدن هستش بستگی به طبع فرد داره اگر شما مشکلت ...

درست میگی شما عزیزم

احتمالا رحم من هم سرد هست یعنی تمام کسانی که تنبلی دارن و لکه بینی دارن سرد هست

من پیش دکتر اکبری رفتم که متخصص پاتولوژی هم هستن به من فصد و حجامت رو توصیه کردن.

البته من بعد فصد حالم بد شد اما حجامت نه..

هر کاری بگی من کرده بودم برای این مشکلم 

از روغن مالی بگیر تا بادکش و رازیانه و هر چی که فکرشو کنی..

اما فقط چند ماه اول برام خونریزی ایجاد کرد و تمام..

داروی شیمیایی هم که اصلا بهم نمیسازه 

بخاطر همین رفتم حجامت..

دوستان هم که این پست هارو میخونن باید زیر نظر متخصص کار کنن تا انشالله جواب بگیرن

درست میگی شما عزیزم احتمالا رحم من هم سرد هست یعنی تمام کسانی که تنبلی دارن و لکه بینی دارن سرد هست ...

ایشالله امسال زمستون مشکلاتی برات پیش نیاد امیدوارم روز به روز بهتر بشی

کدوم شهری؟چن ماهه دنبال ی دکتر سنتی خوبم نمیدونم نمیشناسم کسیو اخه من مشکلم حاده نمیخام پیش کس اشتبا ...

قبلا دکتر حسن اکبری میرفتم تهران.شهریار.

بعد سقطم هم رفتم پیشش باز میگفت همون کارهارو  بکن و اصلاح سبک زندگی

ایشالله امسال زمستون مشکلاتی برات پیش نیاد امیدوارم روز به روز بهتر بشی

ان شالله که نمیاد..

من توکلم بخداست..

همون خدایی که به حضرت مریم بدون همسر فرزند داد و به حضرت زکریا و ابراهیم  در اوج ناتوانی و پیری یحیی و اسحاق رو بخشید...

قبلا دکتر حسن اکبری میرفتم تهران.شهریار. بعد سقطم هم رفتم پیشش باز میگفت همون کارهارو  بکن ...

مرسی😘

خدمتتون عرض کنم که بنده دیگه گربه بوره نیستم،رنگ اشتباه ریختن رو کلم و تا اطلاع ثانوی گربه سیاهه تشریف دارم😐مرسی از ارایشگر محترم😑😪
2706