2726

راسته میگن داروهای قوی میده؟؟؟؟

دخترم دو ماهشه هر جا میبرم خوب نمیشه اصلا یه کمم از گریه هاش کم نمیشه کلافه شدم خسته ام

تیکر تولد یکسالگی گل دخترمه 😗😗😗

من پسرم كوليك داشت بردمش

دكتر خوبيه ولي خيلي شلوغه

الان پسرم ٢٠ماهش هست 

پناه میبرم به خدا از عـیبی که «امروز» در خود می بینم، و «دیروز»؛ دیگران را به خاطر هـمان عیـب؛ ملامت کرده ام ... محتاط باشیم؛ در «سرزنش»؛ و «قضاوت کردن دیگران». وقتی؛ نه از «دیروز او» خبر داریم؛ نه از «فردای خودمان» ... 💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من پسرم كوليك داشت بردمش دكتر خوبيه ولي خيلي شلوغه الان پسرم ٢٠ماهش هست 

به حرف گوش میده یا نه؟؟؟؟

من دخترم رفلاکس شدید داره و کولیک شدید

یه لحظه هم اروم نیست کلافه شدم

دارو واسه کولیک چی بهش دادین؟؟؟؟

نه بهروز مقدادی

نبر این همه دکتر خوب

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
خیلی دکتر بردم جواب نگرفتم همه میگن ببر اینجا

مه مقدادی داروهاش سنگینه

پیش فرزانه معتمد یا ایمان زاده بردی.؟

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
به حرف گوش میده یا نه؟؟؟؟ من دخترم رفلاکس شدید داره و کولیک شدید یه لحظه هم اروم نیست کلافه شدم د ...

ببين كوليك يه دوره سه يا چهارماهه داره كه بعدش خودش خوب ميشه ولي بادمه اونموقع دارو و ويتامين هاي خوبي داده بود پسرم

به حرف گوش ميده ولي شلوغه كلافه ميشي

وقت دهيش هم سخته

بهتره وقت گرفتي يكي بره اسمت رو بنويسه بعد خودت نزديك ساعت ويزيتت بري

براي رفلاكس عاليه همه راضي بودن

پناه میبرم به خدا از عـیبی که «امروز» در خود می بینم، و «دیروز»؛ دیگران را به خاطر هـمان عیـب؛ ملامت کرده ام ... محتاط باشیم؛ در «سرزنش»؛ و «قضاوت کردن دیگران». وقتی؛ نه از «دیروز او» خبر داریم؛ نه از «فردای خودمان» ... 💕
خیلی دکتر بردم جواب نگرفتم همه میگن ببر اینجا

دكتر مقدادي خيلي معروفه بخصوص براي رفلاكس

مه مقدادی داروهاش سنگینه پیش فرزانه معتمد یا ایمان زاده بردی.؟

ایمانزاده بردم و کلی پشیمون شدم از وقتی که گذاشتم اصلا به حرفم گوش نداد هی گفتم من این داروها رو دادم بچم خوب نشده یه نسخه داد دستم رفتم گرفتم دیدم همون دارو ها رو داده انقد فحشش دادم و کلی گریه کردم

ایمانزاده بردم و کلی پشیمون شدم از وقتی که گذاشتم اصلا به حرفم گوش نداد هی گفتم من این داروها رو داد ...

روشش فرق داره ایمان 

کاش عمل میکردی

من دوتا دکتر داروی یکسان دادن با روش مصرف متفاوت

با اولی خون بالا اورد با دومی کامل درمان شد

دكتر مقدادي خيلي معروفه بخصوص براي رفلاكس

انقد دکتر رفتم شوهرم میگه دیگه نمیزارم بری

ولی چی کار کنم کلافه شدم با بچه ای که نمیخوابه و همش گریه میکنه و جیغ میزنه

روشش فرق داره ایمان  کاش عمل میکردی من دوتا دکتر داروی یکسان دادن با روش مصرف متفاوت با اولی ...

نه روششم همون بود من بچم رفلاکسش شدیده با یه امپرازول خوب نمیشه هی بهش گفتم ولی گوش نداد باز همونو داد

نه روششم همون بود من بچم رفلاکسش شدیده با یه امپرازول خوب نمیشه هی بهش گفتم ولی گوش نداد باز همونو د ...

ببرش پس معتمد

دیگه بدتر از دختر من نیست که خون بالا اورد😑

قبل دارو دادن روزی ۳۰ بار بالا میاورد

2706