2737
2734
عنوان

بباین لطفا

89 بازدید | 14 پست

سلام 

دوستان قرص ویتامین D  استفاده میکنین  برا  خودتون یا فرزندتون؟ 

میشه بگین چند وقت به چند وقت مصرف میکنین؟ 

نظر دکترا متفاوته... دکتر خواهرم گفته هفته ای یه دونه... دکتر ما گفته هم برا خودتون و هم بچه تون دو ماه یک  بار.... بعضیا هم من ماهی یک  بار.... 

دخترهای عزیزم خدا بهترینها رو براتون رقم بزنه💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برا هر کس متفاوته به حرف دکترت گوش کن

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2731

خوب بستگی به درصد کم ویتامین دی در بدن داره که هفته گی وماه و.... میگن بخور

قرار نیست همه یه اندازه مصرف کنن وتنها با آزمایش مشخص میشه کی به کی باید خورد

مصرف زیاد ویتامین دی بسیار خطرناکه

2738

دکتر بهم گفت از ۱۲سال به بالا ماهی ۱بخورن

وروزی آدمها یک بار برای همیشه از چشمانت می افتند....مهم نیست نسبتشان چقدر نزدیک است یا چقدر دور.....مهم اینست تا ابد هیچ حسی به آنها نخواهی داشت!!!
خوب بستگی به درصد کم ویتامین دی در بدن داره که هفته گی وماه و.... میگن بخور قرار نیست همه یه اندازه ...

دکتر دخترم بدون آزمایش به من گفته دو ماه یک  بار

ولی دخترم کمبود ویتامین د داره

دخترهای عزیزم خدا بهترینها رو براتون رقم بزنه💜
2706