2733
2734
عنوان

کی بافتنی دوست داره یاد بگیره؟

266 بازدید | 16 پست

دوستان من تاپیک اموزش زدم. یسریا میرید تو اون تاپیکی که قبلا پرسیدم هرکی میخواد لایک کنه

الان دیگه زدماونجا میرید لایک میکنید اخرش رو هم بخونید، تعداد زیاده من نمیتونم برم اون ته اسمها صدا کنمتون

این تاپیک رو دنبال کنید

فقط نوشتم که پست جدید گذاشتم صداتون میکنم راستش چون زیاد هستید امکانش خیلی کمه، لطفا خودتون دنبال کنید

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3328998/تاپیک-مرجع-اموزش-بافتنیم?postId=107221039

شهادتت مبارک سردار

ممنون عزیزم 

خدای من                                                                اندوه میباره ولی خوبم...                                            چون ناامیدی از تو تسکین نیست....                           وقتی تو رو دارم تو هر لحظه....                                   قلبم از این همه اندوه، غمگین نیست.... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من مبتدی هستم 

دوست دارم اینو ببافم

میتونم؟ 

اشی‌مشی سابق هستم... واردکننده انواع و اقسام پارچه‌های جنس خوب با قیمت عالی... آدرس کانال تلگرام Parchesara121@ ... سفارش تایپ و پاورپوینت با مناسب‌ترین قیمت پذیرفته میشود
2738
من مبتدی هستم  دوست دارم اینو ببافم میتونم؟

مدلش زیاد مشخص نیست، عکس واضح تر از مدل نداری؟ 

مبتدی یعنی در چه حد هستی؟ 

زیر و رو بافتنی رو بلدی؟ کور کردن و ژته رو بلدی؟ 

کلا بنظرم بافتنی زیاد کار نداره. اگه علاقه داشته باشی از الان از صفر شروع کنی 100%تا اواخر پاییز یاد میگیری خیلی از مدلهارو راحت ببافی

شهادتت مبارک سردار
مدلش زیاد مشخص نیست، عکس واضح تر از مدل نداری؟  مبتدی یعنی در چه حد هستی؟  زیر و رو بافت ...

نزدیک ۱۰ سال پیش بلد بودم زیر و رو !!

اما یادم رفته ...  هیچی یادم نیست ... 

باشه عزیزم

از کجا شروع کنم؟ 

اشی‌مشی سابق هستم... واردکننده انواع و اقسام پارچه‌های جنس خوب با قیمت عالی... آدرس کانال تلگرام Parchesara121@ ... سفارش تایپ و پاورپوینت با مناسب‌ترین قیمت پذیرفته میشود
نزدیک ۱۰ سال پیش بلد بودم زیر و رو !! اما یادم رفته ...  هیچی یادم نیست ...  باشه عزی ...

اموزش مبتدی گذاشتم عزیزم

ایشالا تا اخر هفته 2تا بافت دیگه هم میزارم

دیگه اصلیهاشو گذاشتم

شهادتت مبارک سردار
مدلش زیاد مشخص نیست، عکس واضح تر از مدل نداری؟  مبتدی یعنی در چه حد هستی؟  زیر و رو بافت ...

عزیزم  برای شروع کاموا چ مدلی بخرم ؟ کامواش گرون میشه؟ 

اموزش مبتدی گذاشتم عزیزم ایشالا تا اخر هفته 2تا بافت دیگه هم میزارم دیگه اصلیهاشو گذاشتم

اگه کاموا گرون نباشه  جتما شروع میکنم 

2706