2726
عنوان

یه غلطی کردم توش موندم😔😔😔😔

230 بازدید | 19 پست

ضامن یکی از همکارام شدم حالا قسطشو نمیده

البته نمیگه نمیدما میگه حقوق بدن میدم

امروز دوباره پیام اومد برام تا ده روز دیگه قسط رو پرداخت کن 

میدونم بهش زنگ بزنم میگه حقوق بریزن میدم ولی تازه چهاردهمه تا حقوق بریزن بیست روز مونده باید چی کار کنم؟

فقط میدونم باید واست تجربه بشه که دیگه ضامن غریبه نشی تا حدامکان

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
فقط میدونم باید واست تجربه بشه که دیگه ضامن کسی نشی

چرا واقعا؟ گره از مشکل یکی باز کردن چه ایرادی داره؟ اون همه گریه کرد پیشم

چرا نباید فهم به خرج بده و به من استرس وارد نکنه؟ چرا یه کاری میکنن که آدم تجربه کنه بگه دیگه به کسی خیر نمیرسونم؟

ان شاءالله که دست اون بنده خدا باز بشه خودش زودتر پرداخت کنه

اما تو این زمونه واقعا ضامن شدن ترسناک شده

بابامضامن یکی از آشناها شد پول وام رو نریخت روش کلی هم جریمه اومد مغازه ی بابامو داشتن پلمپ میکردن بدهی رو بابام از جیب داد

شوهر خالم ضامن یکی از دوستانش شد الان ماهی یه میلیون دارن از حقوق این کسر میکنن

🖤 
چرا واقعا؟ گره از مشکل یکی باز کردن چه ایرادی داره؟ اون همه گریه کرد پیشم چرا نباید فهم ...

قبول دارم حرفاتو

اما آدمای این دوروزمونه اکثرشون قابل اعتماد نیستن

خرشون که از پل بگذره همه چیو یادشون میره متاسفانه

رودربایسی رو بذار کنار،بهش پیامو فورواردکن و  بگو قسطشو هرچه سریعتر پرداخت کنه

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤
ان شاءالله که دست اون بنده خدا باز بشه خودش زودتر پرداخت کنه اما تو این زمونه واقعا ضامن شدن ترسناک ...

آره درسته

بابای دوستم ضامن ی نفر شد

الان همچنان داره هرماه از حقوقش کسر میشه

اشکالی نداره بابا از این اس ام اسا زیاد میاد خب بنده خدا وسط ماه حتما نداره بریزه دیگه

الان دو ماهه پشت هم برام پیام میاد اگر نده تهش چیه؟  از رو حقوقم برمیدارن دیگه

قسطش هفتصد تومنه آخه برام کم نیست اصلا بهش گفته بودم اگر قسطتو ندی من توی کار خودم میمونم ولی باز اینجوری

الان دو ماهه پشت هم برام پیام میاد اگر نده تهش چیه؟  از رو حقوقم برمیدارن دیگه  قسطش هفتص ...

عزیزم منم خواهرم برام ضامن شده چون 18 ام موعد قسطه و من اخر ماه میریزم براش پیام میاد.در صورتی که من اقساطمو پرداخت می کنم

در ضمن مگه همکارت نیست؟از حقوق خودش کم می کنن

چشم ها بی فایده اند وقتی ذهن کور باشد.
پیامک و براش ارسال کن و بگو طوری نشه که جلو حقو منو ببندن که خودم قسطام می مونه - منتظر حقوق گرفتنت ...

نداره واقعا خانم شریفی هست نان آور خونه ست ولی گناه من چیه این وسط قسم خورده بود نمیذاره قسطش عقب بیفته من آدم استرسی ای هستم از اول بهش گفته بودم این مساله رو مدیریت کن

عزیزم منم خواهرم برام ضامن شده چون 18 ام موعد قسطه و من اخر ماه میریزم براش پیام میاد.در صورتی که من ...

آره همکاره واقعا؟ پس چرا تا الان پیام نمیومد برام؟ دو ماهه که میاد

میترسم قسطاش عقب افتاده باشه جریمه شو من مجبور شم بدم 

2706