2410
2553
عنوان

آیا باردارم؟

283 بازدید | 20 پست

ماه دومه که اقدام به بارداری کردم،البته ماه پیش روزای تخمک گذاری رابطه نداشتیم،فکر میکردم باردارم اما نبودم،اما این ماه چند روز قبل و بعد تخمک گذاری رابطه حفاظت نشده داشتیم،احساس میکنم باردار نیستم چون هیچ علامتی ندارم،الان زوده واسه بروز علامت بارداری؟ فقط زیر دلم ی کوچولو درد میکنه که ماه پیشم اینطوری بودم اما نبودم...۱۰روز تا موعد پریودم مونده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زوده عزیزم..اگه دوره هات منظمن بعد موعد آزمایش بده..همه علائم ندارن

خدایا!ای محبوب من..به همه کسانی که به تو ایمان راسخ دارند آرامشی از جنس مصلحتت عطا فرما..
2720
2714
ده روز تا پریودت مونده تازه نطفه از لوله فالوپ رد نشده بیاد رحم لانه گزینی کنه انتظار داری علایم داش ...

همش تقصیر فیلم های ایردنیه تا یه روز عقب میافتن فقط استفراغ میکنن آدم فک میکنه باید بالا بیاره تا حامله باشه درصورتی که تودم یک ماه بعد موعدم حالتام شروع شد اونموشدید

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃
زوده عزیزم..اگه دوره هات منظمن بعد موعد آزمایش بده..همه علائم ندارن

آره دوره هام منظمن،مشکلی ندارم،خدا کنه باشم،امیدوارم شماام به راحتی وزن حمل کنین و کنار نی نی کوچولوتون روزای خوبی رو در پیش داشته باشین

همش تقصیر فیلم های ایردنیه تا یه روز عقب میافتن فقط استفراغ میکنن آدم فک میکنه باید بالا بیاره تا حا ...

آخه خواهرم باردار بود میگفت من بعد یک هفته حالتام بروز کرد،ولی من فکر میکنم تاریخ پریودشو فراموش کرده بود،حق با شماست الان خیلی زوده،حالا ایشاا...که باشم

آره دوره هام منظمن،مشکلی ندارم،خدا کنه باشم،امیدوارم شماام به راحتی وزن حمل کنین و کنار نی نی کوچولو ...

مرسی عزیزم..ایشالله بزودی یه نینی خوشگل وسالم تو دلت جا خوش کنه..صلوات فرستادم سمتت

خدایا!ای محبوب من..به همه کسانی که به تو ایمان راسخ دارند آرامشی از جنس مصلحتت عطا فرما..
مرسی عزیزم..ایشالله بزودی یه نینی خوشگل وسالم تو دلت جا خوش کنه..صلوات فرستادم سمتت

خیلی ممنونم،چقدر انرژی گرفتم بخاطر این دعای خوبتون،ایشاا...منم بیام بگم باردارم🥰🥰

2706