2733
2734
عنوان

منو شوهرمم بالاخره قهر كرديم😂😕

272 بازدید | 19 پست

لامصب دلسوزتر از مادره واسه داداشاش

هرچند رابطه دو طرفست ها اوناهم همينطورن اما خب ايشون  بيشتر تر 😂

خودش داره نابود ميشه از كمردرد ميخواد داداشش رو ببره واسه عمل

فلانى ميخواد بره فلان جا اين داوطلب ميشه بره باهاش

دهن منو سرويس كرده امشب واسه اولين بار باهم قهر كرديم بعد سع سال البته از خستگى بيهوش شد نفهميد من قهرم ولي قبوله😂

ای دریغا......  ای دریغا..... از جوانی .....از جوانی.....

الان نمیفهمم خوشحالیتو 

کاش یه مغازه بود! 🏡آدم میرفت میگفت بی زحمت یکم "خیال خوش"میخوام😌...ببخشید این "خنده های از ته دل" چندن؟😅 آقا؟ 😔این "آرامشا" لحظه ای چند؟😥 این "بی خیالیا" که میپاشن رو زندگی مشتی چند؟ 🙂از این "روزایی که بی بغضن" دارین؟😣 از این "سالای بی رنج" اندازه دل ما دارین؟! 😞این "شادیا" دوام دارن؟!🤔  نه... 😭کاش یه جایی بود میشد رفت و بگی آقا یه "زندگی" میخوام .. بیزحمت جنس خوبش💔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خوشحال نيستم ك  ناراحتم

اهاااا 

کاش یه مغازه بود! 🏡آدم میرفت میگفت بی زحمت یکم "خیال خوش"میخوام😌...ببخشید این "خنده های از ته دل" چندن؟😅 آقا؟ 😔این "آرامشا" لحظه ای چند؟😥 این "بی خیالیا" که میپاشن رو زندگی مشتی چند؟ 🙂از این "روزایی که بی بغضن" دارین؟😣 از این "سالای بی رنج" اندازه دل ما دارین؟! 😞این "شادیا" دوام دارن؟!🤔  نه... 😭کاش یه جایی بود میشد رفت و بگی آقا یه "زندگی" میخوام .. بیزحمت جنس خوبش💔😔
یکم بو پز خورد به دماغم  فان.بود#  

قهر شدن يا نشدن پز داره ؟يا خدا 😂

قهر نشدن حرص داره 

فك كن دعوا در حد قيامت بعد شب بياد تو بغلت بخوابه حال آدم ب هم ميخوره 

2738

بچه ها من ب پسرم واکسن زدم طفلی خیلی اذیت میشه البته خداروشکر الان خوابیده همسرم هم خوابه ولی داره تو خواب میخنده ب نظرتون داره خواب چی میبینه بیدارش کنم بزنم زیر گوشش بگم آهای همسرجان من بیدار اذیت دارم میشم تو چرا داري میخندی 😀😅😅

💖و خدایی ک ب شدت کافیست💖
بچه ها من ب پسرم واکسن زدم طفلی خیلی اذیت میشه البته خداروشکر الان خوابیده همسرم هم خوابه ولی داره ت ...

😂خوش بحالش نبابا بزار شاد باشه

یا خود خدااااااا ۸ تا جاریییییی ، نصفشون هم ناتو از آب دربیان میتونن ی رژبم رو تغییر بدن😶

ن خيلي خوبن البته زياد نميبنمشون 

من عروس كوچيكم اونا بچه هاشون همسن من هستن

2706