2737
2734
عنوان

اهای دختر دارا

349 بازدید | 51 پست

مخصوصا اونایی که دوتا دارید

اگه دوقلو دارید که دیگه نگم براتون

به همتون حسودیم میشه😂😂😂

خدا نخواست من دختر داشته باشم هزاران بار شکرش و ممنونشم و هیچ اعتراضی ندارم اصلا من کیم که به محبوبم معترض باشم زبونم لال

اما به شما حسودیم میشه 

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

ایشالله بچه بعدیت دختره

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.

خدا بهت میده عزیزم. بچه بعدی 😍😍 دختر و پسر نداره . بچه سالم باشه ‌ صالح باشه. دختر باشه😂😂😂😂

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
همین الان خودشو جمع کرده تو بغلم یه پاشم انداخته روم هشت ماهشه فندقم گفتم یه پز ریزی بیام دلت بیشتر ...

پزم داره عزیزم 

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
2738

وای خدایا

یکی مثل شما

یکی مثل عمه ی من که امروز تو سونو بهش گفتن بچه ی چهارمشم دختره.

من خودم عاشق دخترم اما کاش خدا به همه جنس جور بده.

عمم تو دلش ناراحت بود ولی به روی خودش نمیاورد.خیلی پسر دوس داره😔

وای خدایا یکی مثل شما یکی مثل عمه ی من که امروز تو سونو بهش گفتن بچه ی چهارمشم دختره. من خودم عاش ...

خب واقعا دیگه بنظرم ۴ تا ناراحتی داره هرچند خدا کنه فقط سلامت باشن اما آدمه دیگه دلش میخواد از هردو باشه

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
وای خدایا یکی مثل شما یکی مثل عمه ی من که امروز تو سونو بهش گفتن بچه ی چهارمشم دختره. من خودم عاش ...

ادم دلش دوتاشو میخواد دیگه

دیگه سر چهارمی بابد تعیین جنسیت میکرد اگه انقدر پسر دوست داشت

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.

بچه پاره تن ادمه خدا سالمشو به همه بده 

جنسیتش هرچی باشه فرق نداره

پزم داره عزیزم 

قربونت بشم عزیز دلم ولی خب در کل چ پسر چ دختر هر کدوم شیرینی خودشونو دارن هر دو عزیزن ایشالا یه دخمل خوشگلم نصیبت شه گلم 

میشه برا صلوات بفرستید محتاجم ب دعاهاتون    
2706