2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم من توی کانالتون هستم خیلی خوشگلن کاراتون

قصد دارم اینو بخرم

واقعا جنسش خوبه ؟

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡
عزیزم من توی کانالتون هستم خیلی خوشگلن کاراتون قصد دارم اینو بخرم واقعا جنسش خوبه ؟

خوشحالم که عضو کانالید عزیزم اینو من قبل عید متری 17 خریدم چرم مصنوعی از این ارزون تر هم بود و آسترشم قبل عید متری حدود 7000 تومن خریدم و.... با این هزینه ای که کردم این قیمت اصلیش نیست و خیلی بیشتره ...برا مامانم یه کیف از این جنس درست کردم خوب بوده شکر خدا..چرم مصنوعیه گلم نمیشه مدیون بشم و بگم آره خیلی خوبه

پیج من: http://www.instagram.com/Garahun_Charm 
خوشحالم که عضو کانالید عزیزم اینو من قبل عید متری 17 خریدم چرم مصنوعی از این ارزون تر هم بود و آسترش ...

مرسی حتما میگیرم

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡
2706