2703
2553

سلام بچها خیلی مختصر میگم اگه میشه راهنماییم کنید من ۶ سال با شوهر دوست بودم بالاخره بعد از کلی اصرار از منو انکار از خانوادم ازدواج کردیم الان ۲ ساله داریم باهم زندگیم میکنیم شوهرم از همون اول حتی تو دوستیمونم اخلاقه تندی داشت اما من چون دوست داشتم میخواستم باهاش زندگی کنم تحمل میکردم خلاصه سرتون درد نیارم تو دوسالم خیلی بحث دعوا کتک کاری داشتیم اما دیگه نمیتونم تحمل کنم دیگه طاقت روزای اولو ندارم شوهر هر منو کوچیک میکنه میگه دوست ندارم ازت خوشم نمیادو از چرندیات شوهر خیلی به خودش اهمیت میده اما تا من ازش چیزی میخام میگه ندارم بعد همش با دوست رفیقو باشگاهو دورهمی اما من حق ندارم تنها تا سر کوچه برم فقط باید با خودش برمو بیام الان دوهفته بهش میگم منو ببر بیرون یه دور بزنیم اما تا اخر هفته میشه یه دعوا راه میندازه قهر میکنه حتی من بخاطر چادری شدم کارمو ول کردم بخاطر اون اما اون دیروزم که اخر هفته بود سره این که من گفتم با رفیقات نرو یه دعوا راه انداخت و از خونه رفت اما من باز شب کلی رفتم سمتش تا از دلش دربیارم کلی بهم فحش دادو جدا ازم خوابید صبحش دعوا مون بالا گرفتو زدم اما من باز موندم سره زندگیم امروزم باهاش حرف زدم گفتم من این اخلاقاتو تحمل کردم تا زندگیم خراب نشه دست از این کارات بردار من دیگه تحمل ندارم تو بزنیمو تحقیرم کنی بهم فحش بدی اما اون بازم فحش دادو گفت گمشو برو خونه بابات تا طلاقت بدم الان با چکار کنم زندگیمو دوست دارم اما بنظرتون شوهرم درست بشو هست برگردم 

👈از این ادما دورم کن بدو خوب نداره خستم اونا که دسته مردونه دادن فهمیدیم چقد پستن 😢از این ادما دورم کن نمیخام هیچکیو اصلا تا وقتی که کارشون گیره همشون دورمون هستن 😔این روزا تشنه ی یکم مردونگی ام اما که حیف نیست لااقل تو بام بمون نزار بشن چشمای من خیس😢♥♥♥♥♥♥👉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من فقط موندم دلای شما چ جوریه ک همه اینا رو میگید و باز دوستشون دارید؟🤔دوست داشتنه یا اجباره؟

البته هیچ راهنمایی نمیکنم. فقط سواله. موضوعت تخصصیه و مشاور لازم داره

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
2720

چه بد اخلاقه.. چون دوست بودید لابد بی اعتماد شده ... 

وقتی گفته گمشو برو خونه بابات.... بهتره بمونی خونه بابات تا یا آدم شه بیاد دنبالت بعد برید.مشاور تا بفهمه رفتارش اشتباهه... یا خانواده کمک کنن دیگه.. 

شوهر منم عین شوهر تو بود. آشنایی مونم عین شما. 

ولی اینقد شدت رفتاراش زیاد نیست. همون سال اول الان بهتر شده. 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 

والا این جور که تو تعریف کردی یزید آدم بشه این نمیشه

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...

به نظرم صبرکن ببین اون چی میگه تواقدام نکن برا طلاق برگرد خونه ت ولی منت کشی هم نکن اشپزی کن ولی محلش نده خیلی عادی برخوردکن باهاش دعواهم نکن خونسرد باش بزار عکس العمل اونو ببینی مردا تودعوا این حرفارو میزنن باید ببینی تاچه حد جدیه روحرفش

یک کلام نه

اشتباه کردی دیگه راه اشتباه رو ادامه نده.‌قوی باش تمومش کن بزار از این گرداب بیای بیرون شوهرت مثل بختک افتاده رو زندگیت حواست نیست

کریستین بوبن نویسنده مورد علاقه من تو کتاب دیوانه وار می‌گه هنر اصلی هنر فاصله هاست. زیاد نزدیک به هم می سوزیم. زیاد دور از هم یخ می زنیم. باید جای درست را پیدا کنیم و همان جا بمانیم.برای من عجیبه ما معتقدیم به دوری و دوستی ولی اصرار به ازدواج داریم. بله فرار از تنهایی نیاز به حس امنیت و یک رابطه جنسی مستمر و سالم و در نهایت فرزند آوری هست ولی باید به این جنبه هم فکر کرد که چقدر دوست داشتن واقعی را با عادت کردن به ف*اک دادیم؟ حسابش را کردیم که چقدر استعداد خصوصا زنان به تبع ازدواج از بین رفته؟ حسابش رو کردیم که چقدر آدم مهاجرت تحصیل تو بهترین دانشگاه ها شغل در یک شرکت بین المللی و یا دنبال کردن هنر و کار مورد علاقه رو گذاشتن پای این حضور همیشگی کنار هم ؟ پس اگه زندگی شما از عشق ناب به عادت رسیده اگه ازدواج شما چیزی شبیه به توقف پروژه توسعه فردی بوده اگر برای رشد یک نفر باید جای پایش روی شانهء له شده دیگری باشد اگر فارغ از فشار خانواده و دید جامعه و قانون آدم ثروتمند و قدرتمندی بودید انتخاب شما در این لحظه دیگه همسر شما نیست باید بگم چیزی شبیه به مرگ تدریجی رو تجربه می کنید. برای دوباره عاشق شدن و عاشق موندن تلاش کنید به طول زندگی فکر نکنید مهم نیست چند روز و چند سال کنار هم هستید به عرضش فکر کنید به اینکه از لحظه لحظه ی زندگی کنار هم لذت بردید یا نه برای من خیلی عجیبه آدم ها از خیانت می ترسند اما از عادت نمی ترسند آدم مگر چند بار زندگی می کنه که بیست سی چهل سال رو با کسی بگذرونه که لاجرم باید با اون باشه دوستش نداشته باشه و مثل یک کارمند مثل یک هم‌خانه باهاش ادامه بده.
2714

دیگه چجوری بگه دوست.نداره کتک که میزه دعوا که میکنه. اخلاق که نداره فحش که.میده دیگه چیز دیگه ای هم مونده ازدواجتون از اول اشتباه بود 6 سال باهش بودی مسدونستی تنده ولی بازم باهاش ازدواج کردی ادم چی باید بگه به شما الانم دیر نیس تا یبچه نیومده تمومش کنین

من از خدا میخوام که حالتو خوب کنه فقط همین😔😔😔😔من با دوس پسرم که پنج ساله باهاشم بحثمون شده جوابمو نمیده هر چی پی ام میدم چی بشه جواب بده بغض خفم کرده روانی شدم اهمیت نمیده وای به حال شما که شوهرته😔😔😔

وای نمیشه من این سر دنیا بیام بتو بگم خب طلاق بگیر.تو بزرگتر داریو تو موقعیت خونه و زندگیت هستی..من نمیدونم چجوری بعضی ها پست میزارن طلاق بگیر

بعد میرن

اینا جوابگوی خدا نیستن؟

خدارو شکر باشگاه میره ..معتاد نیست 

به اندازه ی ادما نباید دست زد.آدما همونقدر که هستن .هستن.
من از خدا میخوام که حالتو خوب کنه فقط همین😔😔😔😔من با دوس پسرم که پنج ساله باهاشم بحثمون شده جوابم ...

مردا اگه بفهن زنا بهشون وابسته ان سو استفاده میکنن و  تحقیرت میکنن شما هم اشتباه این.خانمو تکرا نکن منطقی دربتره زندگیت تصمیم بگیر نه با احساس

2706