2737
2734
عنوان

خانومای قری💃بیاین ایده بدین❤

252 بازدید | 20 پست

ایده من:

مردا از #ناله کردن بیزارن ، دوست ندارن یکسره بشنون وای سرم ، وای کمرم ، وای پاهام ، اینورم و اونورم ، بهتره حتی اگه درد داریم مریض هستیم سعی کنیم خیلی ناله نکنیم یا وقتی مرد میپرسه بهتری سریع نگین نه بگین اره عزیزم بهترم مرسی (متاسفانه بعضی خانما میخوان با ابراز درد جلب محبت کنن که خیلی اشتباهه)هیچوقت ناله ی بیش از حد نکنید مثلا برای یه سرماخوردگی هوار نکنید ، یا وقتی سردرد دارین بهتره بجا اینکه تا از در رسید گفت چطوری بگین خوب نیستم سرم درد میکنه دارم میمیرم ، بذارید برسه یه چایی بدیم دستش،کم تحمل کنید بعد برید بشینید کنارش بگید میشه یه کم سرمو ماساژ بدی نمیدونم چرا سرم درد گرفته امروز ، خواهید دید که چقدر بیشتر بهتون توجه میکنه.

ایده بدین بچه ها😊

دير اومدي نخوا زود برو    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

با احترام به نظر شما من با این کارا مخالفم،چرا باید یه زن همیشه خودشو سانسور کنه و همش به فکر این باشه که چیکار کنه تا شوهرش خوشش بیاد ،چرا خودش نباشه؟و چرا اقایون از این کارا نمیکنن؟

اینجا یه خانواده ی بزرگیم پس باهم مهربون باشیم و بی احترامی نکنیم😘
2738

والا من با کوچکترین مریضی میگم علییییی خیلیم نازم خریداره فقط شوهر من قهر کردنو دوست نداره 

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

🐀😐حالا مردا سرما میخورن خو ادمو میکشن

کاش شوهر این خانمایی که خودشون و انقد تغییر میدن و پایین میارن واسه همسرشون هم ایطور باشن

من تو کانالش عضو بودم حالم بهم خورد زنه هی ابراز علاقه هی سوپرایز هی هدیه

بعد مرده ی پیام صب بخیر میگفت این خوشحال میشد

هيچ چيز به اندازه خرافات براي حكم راني بر توده سودمند نيست.

بوی خو مو مریضووووم عجباااا میگه ناله نکن مریضماااااااااا سرم دردهه همش آب بینیم میاااااد از آمپولم بدم میاااااد چجوری ناله نکنم😭

عامو جونی خسمه اگ تو جوابتون طولش دادم درک کنین خیلی انرژی میخوا ک تایپ کنی خعلیاااا🤦‍♀️دعوا نکنین عیبه ینی توهر تاپیکی رفتم پاک جر بی چتونه عامو چتووونه🤨

حوصله دارینا

من سرم درد میکرد گفتم بهش بعد با حالت مسخره کردن ابروهاشو جمع کرد لباشو داد بیرون گفت الهی بمیرم

ی لگد زدم بین پاهاش بعد منم همونجوری بهش گفتم الهی بمیرم😂

نشنیدم چی فرمودین؟
2706