2737
2734
عنوان

سحر تبر

414 بازدید | 23 پست

بازداشت "سحر تبر" به دستور دادسراخبرگزاری تسنیم نوشت: فاطمه خ. مشهور به سحر تبر که بواسطه عمل‌های متعدد زیبایی و گریم‌های مشمئزکننده و هنجارشکن، اقدام به جذب فالوور در حساب اینستاگرام خود می‌کرد، پس از ارسال پیامهای متعدد مردمی به سامانه دادسرای ارشاد و درخواست پیگیری، به دستور دادسرای ارشاد تهران بازداشت شد.تسنیم افزود:  از جمله جرایم وی، ترویج خشونت، تحصیل مال از طریق نامشروع، توهین به مقدسات، توهین به حجاب اسلامی، گسترش اباحه گری و تشویق جوانان به فساد می‌باشد.

تو مثل حاصلِ کارِ کمال الملک نقاشی😊 ولی من خط‌خطی‌های کجِ یک آدمِ ناشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ای بابا

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
2738

فک کن بردنش کلانتری بعد یوهو عین فیلم کینه از پشت بپره کول جناب سروان،جناب سروان بشاشه خودش از ترس

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
فک کن بردنش کلانتری بعد یوهو عین فیلم کینه از پشت بپره کول جناب سروان،جناب سروان بشاشه خودش از ترس

😂😂😂😂

تو مثل حاصلِ کارِ کمال الملک نقاشی😊 ولی من خط‌خطی‌های کجِ یک آدمِ ناشی

من موندم واقعا آخه این چه کاریه بعضی‌ها با خودشون میکنن. قبل عمل خیلی چهره خوب و قشنگی داشته ولی بعدش یا غیاث المستغیثین. یعنی دکترها بجای عمل زیبایی... بعضی‌ها بجای عمل زیبایی باید مغزشون عمل کنن. 

2706