2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دوستان حوصلم سررفته خخ امروزم ۶تا تا تاپیک زدم نمیشه بزنم‌بگم اونجااینجا میگم 😂😂یکی بیاد بحرفیم فقط پلیز مودب باشه😉

یه خوزستانیه شااده مردادیه مثل شییر❤😻😎فقط میگم‌مررسی خداجوونم که به عنوانه یه آدم فرصته زندگی دارم من عااشقه خودمم عاشقه عاشقه خودم هیچی تودنیا نمیتونه برام باارزشتر از خودم باشه دوس داشتنه خودم برام خیلیی حس قشنگیه چون به این نتیجه رسیدم وقتی خودمو دوس دارم به بقیه بیشتراحترام‌میزارمو اوناهم بیشتر دوس دارم...ازاشتباه بدم‌میاد ولی اشتباهاتمم دوس دارم چون اشتباه بهایه سخت سنگینیو درقبالش پرداخت کردم😊سعی میکنم تکرار نکنم روزگااربه کااام😄😄😄ودرمورده درخواستایه دوستیتونم پلیزندید چون تاییدنمیکنم کسیو تااطلاعه ثانویه حالوحوصله کل کل کردن هیچ احدوناسیو ندارم مگرحوصله خودمو ودرآخرم این جمله که میگه باورکنید خیلی درسته این جمله گاهی اوقات تنهایس خیلی بهتره باورکن بعضیا بیشتر تنهات میکنن  
هميشه پنج تا شش روز بود اين سري ده روز پريودم طول كشيد اما هميشه سي روزه پزيودم و دقيقه 

پس دقیقا روز ۱۵ سیکل باید بری سونو تا اندازه فولیت مشخص بشه 

کاربر قدیمی فراموشکار 🤦‍♀  💞 الهی و ربی من لی غیرک 💞