2737
2734
عنوان

از شغل معلمی متنفر شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 4390 بازدید | 42 پست

مادر منم معلمند اما این مشکلات رو نداشتیم و نداریم.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مادرم معلم بود می اومد فقط میگفت دو ساعت باید بخوابم چیزا دیگه اوکی بود

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
2728
بیچاره بچه های کلاسش! 😐

میگه همش سر کلاس جیغ میزنم ینی همه توانشو گرفتن ای بچه کلاس اولیا اصن سر حاشون نمیشنن اذیت میدن30تا دانش اوموز اولی 

اونم اگ دستسون بزاری مامان باباشپن میان سرت تیکه پارت میکنن

خیلی بده خیلی اصن نفهمیدم چجوری زندگی کردیم هیچ وقت غذا اماده نبود همیشه عصبانی بد اخلاق مریض سردرد

اکثرا معلما خیلی انگیزه دارن برای زندگی و کارهای خانومانه! عجیبه مامانت... خیلی کم هستن اینجور معلما

من نه بخاطر این چیزا که شما گفتی ولی بخاطر حقوق پایین از معلمی بدم میومد الان باز وضع معلما بهتر شده زمان بچگی ما خیلی افتضاح بود ، باورتون نمیشه پنجاه درصد خواستگارهای من فرهنگی بودن اما اینقدر بدم میومد که تا میفهمیدم معلمه اصلا نمیزاشتم بیان برای صحبت 😅😅😅 

2738
میگه همش سر کلاس جیغ میزنم ینی همه توانشو گرفتن ای بچه کلاس اولیا اصن سر حاشون نمیشنن اذیت میدن30تا ...

عزیزم بعد از این همه سال دیگه یه قلقی باید دستشون بیاد بخاطر ارامشش... اما خداوکیلی سخته... من کارآموزی مهد و پیش دبستان رفتم خل شدم 

عزیزم بعد از این همه سال دیگه یه قلقی باید دستشون بیاد بخاطر ارامشش... اما خداوکیلی سخته... من کارآم ...

والا دیگ از ی زن 60mساله چ توقعی دارن چجوری ادامه بده دیگ توان نداره بخذا زندگی ما تباه شد رفت 

چون بابام مرده از وقتی چهار سالم بود

خدا بیامرزتشون عزیزم...پس مامانتون هم پدر بودن براتون هم مادر،ایفای نقش دو گانه در خانواده خیلی سخته،الان که شمابچه ها بزرگ شدین بهتره بیشتر کمکشون کنین تا درگیری فکری زیادی نداشته باشن.خواهر و برادر هم داری عزیزم؟

من فک میکردم مردهای معلم مهربونن

نا مهربون نیست ولی خوب 7میره تا میاد میشه دو و نیم خسته است

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2706