2737
2734
عنوان

از شغل معلمی متنفر شدم

4389 بازدید | 42 پست

مامانم معلمه ابتدایی الانم کلاس اول همیشه عمرش اعصاب نداشت هر وقت میومد خونه همه باید خفه خون میگرفتن همیشه سر درد داره همیشه اعصابش خورده هیچ وقت غذا نداریم بخوریم

بچه تر ک بودیم میومد خونه میخوابید اگ صدایی از ما در میومد با شلنگ میافتاد دنبالمون😐

اتاری داشتیم زد کف حیاط تیکه ش کرد

وای اصن اعصاب نداره😭😭😭 تابستونا خوبه ولی وقتایی ک مدرسه ش شروع میشه عزا میگیرم 😭😭😭 حالا چطور باید نه ماه تحمل کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شوهر من معلمه اما دبیرستان با درس بچه ها کار نداره میگه من اعصاب ندارم خونه هم درس بدم

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2738

منم بابام معلم ابتدایی بود...ولی تو۴۰سال عمرش کسی ازش اخم هم ندید....همه میگفتن مهربون.بخاطر همین  خدا زود بردش پیش خودش....کاش نمی‌برد بچه هاش یتیم و بیچاره نمیشدن

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
جدی من همیشه فکر میکردم معلمی راحته چون بیشتر وقتا مدرسه تعطیله

خیلی بده خیلی اصن نفهمیدم چجوری زندگی کردیم هیچ وقت غذا اماده نبود همیشه عصبانی بد اخلاق مریض

سردرد

معلمها باید روانشناسی کودک بلد باشن و مدیریت کردن کلاس...این همه ادم معلمن من معلم هایی دیدم که خیلی صبور و مهربونن هم مدرسه هم خونه

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.
2706