2733
2734

خانما محترم من خیلی گیج شدم لطفا کمکم کنید پری نامنظم دارم زمان تخمکگذاری رو نمیدونم کی هست به کیت  هم دسترسی ندارم فقط و فقط از رو علائم میتونم بفهمم که اونم واقعا گیج شدم لطفا بهم بگین ترشحات قبل و زمان تخمکگذاری و ترشح بعدش چه رنگی و چجوریه فوری فوریه لطفا کمکم کنید.

بعضیا خودشونو چنان میگیرن فکر میکنن چخبره خواهر من چاه دسشویی ما هم گاهی وقتا میگیره 😐گفتم بدونی 🤚😐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چسبناک وغلیظ واسه تخمک گذاریه قبلش شفافه .بعدش سفید رنگه 

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
2728
2738
عزیزم بیا من یه راهنمایی خوب بهت میکنم اون روزایی که احساس میکنی خیلی خوشگل شدی و حالت خوبه اون روزا ...

خیلیا اینو میگن ولی من هفته بعد از پاک شدن تمایل دارم و موقع تخمک‌گذاری حسم کم میشه... شایدم بخاطر استرسه 

عزیزم نمیدونم چی بگم بهت گلم اگر به کیت دسترسی داری از کیت نگاه کن 

ممنون از راهنماییتون 

بعضیا خودشونو چنان میگیرن فکر میکنن چخبره خواهر من چاه دسشویی ما هم گاهی وقتا میگیره 😐گفتم بدونی 🤚😐

بخدا دارم خل میشم 😞😓

من پری منظمی ندارم روز دوازده ترشح سفید و کشدار داشتم و همون شب پروژه داشتیم ولی امروز که روز ۱۴ هست کمی کمر درد کشاله های رونم کمی درد و بعد از ظهر زیر شکمم درد میکرد که سریع برطرف شد زیر شکمم الانم ترشح سفید رنگ و کشدار دارم نمیدونم تخمگذاری ۱۲ پری داشتم یا امشب دارم یا فردا من بخاطر شرایط زندگیم دنبال اینم که به خاست و کمک خدا و با تلاش خودم بچشم پسر بشه نمیدونم گیج گیجم 

بخدا دارم خل میشم 😞😓 من پری منظمی ندارم روز دوازده ترشح سفید و کشدار داشتم و همون شب پروژه داشتیم ...

منم شرایطم مثل شماس نمیدونم تخمکگذاری کردم یا نه ترشح دارم سمت راست زیردلمم تیرمیکشه گاهی گر گرفتگی هم دارم. 

منم شرایطم مثل شماس نمیدونم تخمکگذاری کردم یا نه ترشح دارم سمت راست زیردلمم تیرمیکشه گاهی گر گرفتگی ...

خیلی بده این شرایط یه ریسکه واسه کسایی که دوست دارن نی نی شون پسر باشه 

بخدا دارم خل میشم 😞😓 من پری منظمی ندارم روز دوازده ترشح سفید و کشدار داشتم و همون شب پروژه داشتیم ...

سلام عزیزم ببخشید دیدم به خواست خدا به خواستت رسیدی من این ماه دقیقا مثل شما شدم میشه به من بگید چه جوری روز تخمکگذاریتونو پیداکردید وچه شبهایی اقدام داشتین وچندبار؟ممنون میشم جواب بدید

2706