2737
2734

سخت بود؟

از کدوم مرز رفتین

چندروز تو راه بودین

از نظر وضع بهداشت و سرویس بهداشتی قابل تحمله؟

با بچه 1ساله میشه رفت؟

واسه تنهاییام و دلتنگیام اینجام  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه یکساله خیلی وضعیت رو سخت میکنه با اون جمعیت خیلی اذیت میشه بچه

💫همیشه نباید به همه چیز شفاف نگاه کرد... ⚡گاهی باید باور کرد...                                 🔮ی تخیلِ غیرِ منطقیِ خود ساخته را...  
2731

من قراره برم خواهرزادم ۲سا و نیمشه اونم باهامه.انشالله که سخت نیس.اولین بارمه

با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.

عزیزم سفر اربعین به سختیشه،من پارسال با بچه دوساله رفتم،مثل وقتای دیگه که تو خلوتی میری و هتل و امکانات نیست،سفر سختیه اما بی نهایت عالی بود و لذت بخش با اینکه یگم سخت بود اما ایشالله امسالم دوباره قراره بریم

سلامتی امام زمان صلوات

ما پارسال رفتیم 

به امید خدا امسال هم میریم 

همه چیز عالی بود و بچه های کوچیک هم بودن 

سختی داشت ولی سختیش هم دلنشین و لذت بخش میشه با نیت ظهور امام زمان بگین ما سختیارو تحمل میکنیم به یاد سختیایی که حضرت زینب و بچه ها کشیدن قدم های ما هم نذر شما 

البته از مرز مهران امن تره هرچند خدایی نکرده اتفاق بخوا بیافته هر جا باشی میفته 

کالسکه ببرین و هر جا که خسته شدین سوار ماشین بشین 

برای  تعجیل در امر  فرج آقا امام زمان  صلوات 
2738
ما پارسال رفتیم  به امید خدا امسال هم میریم  همه چیز عالی بود و بچه های کوچیک هم بودن&nb ...

میدونین واسه بچه 1 ساله هم گذرنامه یا چیز خاصی لازمه یانه؟

عزیزم سفر اربعین به سختیشه،من پارسال با بچه دوساله رفتم،مثل وقتای دیگه که تو خلوتی میری و هتل و امکا ...

من قراره برم خواهرزادم ۲سا و نیمشه اونم باهامه.انشالله که سخت نیس.اولین بارمه

برای نوزاد یک ماهه هم گذرنامه نیازه

با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.

دقیق نمیدونم ولی فکر میکنم برای بچه ها میشه اسمشونو تو گذر نامه خودتون بزنین 

باز از پلیس +10بپرسین  که به مشکل نخورین 

برای  تعجیل در امر  فرج آقا امام زمان  صلوات