2410
2553
عنوان

قرص گیاهی ویتاگنوس

715 بازدید | 12 پست

سلام،،خانمای عزیز ایا قرص ویتاگنوس باعث عقب افتادن پریودی میشه؟؟

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏خدایا نی نی هامو واسم نگهدار 🤲🤲🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی کسی استفاده نکرده؟؟😔

منم  خوردم عقب انداختم....  رفتم عکس رنگی بعد ۷دسال ناباروری میگه پولیپداری  ...من  اصلا مولیپ نداشتم😭

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
2720
سلام واسه من تشخیص یائسگی زودرس دادن هنوز پری قطع نشده نامنظمه الان 6 ماه دارم ldمیخورم میتونم این ق ...

سلام عزیزم ،،بهتره با دکتر مشورت کنی،،من رفتم طب سنتی دکتر گفت این قرص پریودی رو جلو میندازه ومسکلات رحم رو برطرف میکنه،،بالاخره این قرص گیاهیه ومشکلی پیش نمیاره،،بنظر من فایده اش از ضررش بیشتره

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏خدایا نی نی هامو واسم نگهدار 🤲🤲🙏🙏
سلام عزیزم ،،بهتره با دکتر مشورت کنی،،من رفتم طب سنتی دکتر گفت این قرص پریودی رو جلو میندازه ومسکلات ...

شما کسی رو میشناسی که بتونه منو راهنمایی کنه دکترایی که اینجا رفتم کسی بهم ویتاگنوس معرفی نکرده من سرچ کردم با این قرص اشنا شدم

2714
شما کسی رو میشناسی که بتونه منو راهنمایی کنه دکترایی که اینجا رفتم کسی بهم ویتاگنوس معرفی نکرده من س ...

نه متاسفانه ،،منم تو نت سرچ کردم دیدم خیلیا ازش تعریف میکنن ،،منم خریدم ولی یه دوره استفاده کردم اخه واسه من عقب مینداخت پریودی رو،،بعدش طب سنتی بری بهتون میگهچکار کنید

سلام عزیزم ،،بهتره با دکتر مشورت کنی،،من رفتم طب سنتی دکتر گفت این قرص پریودی رو جلو میندازه ومسکلات ...

ببخشید من این قرصو خوردم ده روز زودتر پریود شدم. شما مشکلی نداشتین؟لک بینی و ...

ببخشید من این قرصو خوردم ده روز زودتر پریود شدم. شما مشکلی نداشتین؟لک بینی و ...

خواهش میکنم،حالا واسه من ده روز عقب انداختم ولی مثل قبل لکه بینی نداشتم،،اخه همیشه قبل پریودی یه دوسه روزی لکه بینی سیاه داشتم،،،از طب سنتی پرسیدم گفت بخاطر گیاه ویتوکس پریودی رو جلو میندازه ولی واسه من عقب انداخت دیگه دلیلشو نپرسیدم ببینم چرا ؟؟