2733
2734
طبيعي پريود ميشم دكترا گفتن ممكنه حالاحالاها پريود شي اما تخمك هات كيفيت ندارن 😔

اوهوم خب خداروشکر . من حتی پریودم نمیشم دیگه . ۳ ماه قبل انتقالت حتما اصلاح سبک زندگی انجام بده . خیلی تاثیر داره . ان شالله ک موفق باشی 

🍼یک عدد نی نی تپل مپل خوجل تو دلمه   خداجونم شکرت 😘
اوهوم خب خداروشکر . من حتی پریودم نمیشم دیگه . ۳ ماه قبل انتقالت حتما اصلاح سبک زندگی انجام بده . خی ...

چشم حتما انجام ميدم خانمي

به شماهم پيشنهاد تخمك اهدايي رو دادن؟؟؟

همسرت موافقه؟

خدايا: قسمت و حكمتت را بزار واسه اونايي كه ميفهمن.                 واسه منِ نفهم فقط معجزه كن😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چشم حتما انجام ميدم خانمي به شماهم پيشنهاد تخمك اهدايي رو دادن؟؟؟ همسرت موافقه؟

بله . با همسرم صحبت کردم موافقه . متاسفانه خیلی اهدایی زیاد شده

دکتر من مهرنوش امیری اگه کار عارفی بهتره که پیگیر شم برم پیش ایشون انجام بدم اسم کاملشون چیه گلم

دکتر امیری کارش واقعا عالیه خیلی از دوستان اشناها پیشش نتیجه گرفتن خیلی دست سبکی داره شک نکن با امیری ادامه بده 

2728
بله . با همسرم صحبت کردم موافقه . متاسفانه خیلی اهدایی زیاد شده

بله زياد شده 

من همش دعا دعا ميكنم كه باهمين اهدايي هم لاقل برام بشه

چون اينم صدرصد نيست

راستي خانمي شما روشهاي طب سنتي رو امتحان كردي؟؟؟

من شنيدم ميگن ماساژِ رحم و تخمدان وبادكش گرم خيليييي خوبه

يك بنده خدايي ميگفت دكترش گفته كه قبل از ivf بهتره بادكش رحم انجام بده كه تخمكش آماده بشه

به شما مركز مام چقدر زمان دادن براي پيدا شدنِ دونر؟

به ما گفتن ٤ الي ٨ هفته

خدايا: قسمت و حكمتت را بزار واسه اونايي كه ميفهمن.                 واسه منِ نفهم فقط معجزه كن😔
بله زياد شده  من همش دعا دعا ميكنم كه باهمين اهدايي هم لاقل برام بشه چون اينم صدرصد نيست راس ...

من ۳ سال طب سنتی رفتم . بادکش و ماساژ هم انجام دادم  زنگ زدم مام گفتم تخمک فریز ازخود مرکز میخوام گفت داریم . اما خب دوستم گفت انگار بهمن بهتره دیگه مام نرفتم کنسل کردم . از مطب عارفی وقت گرفتم . از بهمن میخوام اهدایی فریز بگیرم .

راستش حوصله گشتن دنبال دنر  و داروش  رو ندارم یکم بیشتر پول میدم فریز میگیرم 

بله زياد شده  من همش دعا دعا ميكنم كه باهمين اهدايي هم لاقل برام بشه چون اينم صدرصد نيست راس ...

توی اینستا پیج بارداری . آی آر رو ب فنگلیشی بزن . مال ماما فلورا تاجیکی . اصلاح سبک زندگی و کارایی ک قبل انتقال باید انجام بدی تا انتقال مثبت داشته باشی رو توضیح داده . پیشنهاد میکنم ی سر بهش بزنی . خیلی خوبه 

من ۳ سال طب سنتی رفتم . بادکش و ماساژ هم انجام دادم  زنگ زدم مام گفتم تخمک فریز ازخود مرکز میخو ...

سلام خانمي، راستش من براي هفته ي آينده ميخواستم ماساژ و بادكش گرم رحم و تخمدان و انجام بدم، خيلي مرددم، ميترسم منم جواب نگيرم😔 آخه يكم هزينه هاش هم بالاست، به من گفت براي بادكش فقط ٣٠٠ تومن ميگيره

2738
توی اینستا پیج بارداری . آی آر رو ب فنگلیشی بزن . مال ماما فلورا تاجیکی . اصلاح سبک زندگی و کارایی ک ...

بله تو پيج ايشون هستم من

عزيز من بهت درخواست دوستي دادم

سلام خانمي، راستش من براي هفته ي آينده ميخواستم ماساژ و بادكش گرم رحم و تخمدان و انجام بدم، خيلي مرد ...

خیلی زیاده . بزن تو نت خودت یاد بگیر خیلی  آسونه . قسمت کمر رو ک میخوای انجام بدی روی ستون فقرات  کمرت استکان نزار 

من ۳ سال طب سنتی رفتم . بادکش و ماساژ هم انجام دادم  زنگ زدم مام گفتم تخمک فریز ازخود مرکز میخو ...

سلام عزیزم،شما آخرش تخمک فریز گرفتین؟با دکتر عارفی؟عکس صاحب تخمکم دیدین ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

2706