2733
2734
عنوان

نقش خانواده شوهر تو زندگی

109 بازدید | 7 پست

چطور بعضی ها میگن اهمیت ندارن؟؟میگن مثلا قطع رابطه می کنیم و بهشون فکر نمی کنیم؟؟مگه میشه؟؟اینجا که خارج نیست اینجا ازدواج پیوند دوتا خانوادست.اصلا مگه میشه پسرای ایرانی رو کاملا از خانوادشون جدا کرد؟؟سه ساله ازدواج کردم قسم می خورم تمام دعواها و اختلافاتمون دلیلش خانوادش بوده...قطع رابطه هم یه مدتی جواب میده بعدش شوهرم اذیتم می کنه.رفت و آمد هم خرد شدن شخصیتمو و هر دفعه یه بی احترامی رو به دنبال داره فکر نکنید خودم چیزی میگما به خدا لام تا کام حرف نمی زنم و کمکشون می کنم ولی بازم یه چیزی از توش در میاد...دلم می خواد شاد زندگی کنم ولی نمیشه...یه طناب ناگسستنی ما رو به اونا وصل می کنه و همش ناراحتی به زندگیمون میاره.خانوما شما چه می کنید؟؟نظرتون اینه اونا مهم نیستن و نقشی ندارن؟؟؟

بله نقش دارن نقششونم پررنگه ، فقط باید دایورت کنی به تخم‌*ت

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  

من قطع رابطه کردم😶😐

شوهرم میره سر میزنه هفته یکی دوبار ی ساعت اینا میشینه میاد... 

ولی منو نمی‌بره دیگه حتی خودمم بگم نمی‌بره دیگه🙃🙃🙃

دیگم شوهرم نمیذاره خواهرشوهر مادرشوهرم خونمون بیان🙃🙃🙃🙃

فروش ماریانا جهت درمان عفونت زنان تنگی واژن و افزایش میل جنسی و روغن خراطین اصل برای حجم دهندگی عضلات صورت و بدن... 🌹🌹🌹

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

همه چیز بستگی به شوهرت باشه اگر آدم باشه نمیزاره کسی تو زندگیتون دخالت کنه اگه آدم باشه انقد جلو همه بهت احترام میزاره تا اونا هم بزارن اگر آدم باشه يه تعادل ایجاد میکنه بین زندگی خودتون و مشکلات خانوادش

2731

نقش خاصی ندارن

چند هفته یکبار مادرش دعوت میکنه میریم شام خونشون

چند ماه یکبارم خواهر برادرا دعوت میکنن میریم یه شام میخوریم و میایم

دست تورا بریدند،دست دادن در جهان ممنوع شد

منم مثل شما بدبختی اینه من تو یه ساختمونم 

هر بارم میبینمشون تا یه هفته انگار مریضم 

به قدری حرفای نیش و کنایه دار میزنن 

علت همه اختلافت دعواهامونم خانوادشه 

رازي بين من و پروردگارم هست من قلبم را به او سپردم ...
2738