2733
2734
عنوان

بچه ها من حال روحیم خیلی بده

184 بازدید | 21 پست

مشکل ندارم ولی استرس ولم نمیکنه اومدم چندروزشمال خونه مامانمینا ولی حتی بدترازتهران شدم ۵ روزه اینجام ولی فردابرمیگردم

بلماشین میرم بیرون حالم خراب میشه انگارزده بسرم پسرموخیلی دوس دارم میترسم دیوونه شده باشم ای خدا چکارکنم شماراهکاربدین

یه پسردارم عاشقشم میخوام واسش یه آجیه نازبیارم.ایشالله خداقسمت کنه .صلوات بفرستید.ممنون😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ب نام خدا دکتر

والدینی ک میگید دخترم باید تا قبل ۸خونه باشه    نیستی ببینی تا هشت چه میکنه این بازیکن.......‌‌....!                               😂😂😐میشه برای رسیدن ب اهداف وارزوهام ی صلوات بفرستی😢فرستادی بگو منم برات بفرستم😉پروفایل ادم اثر انگشت ادمه 😂😂😂برندار خانم 😂😂😂برندار         
بیشتر توضیح بده چطوری هستی؟ صبح حالت بده یا همه روز 

ازصبح ولی وقتی میرم توماشین بدترمیشم میرم بیرون تاتوخونه وهوای ازادم استرس کمتره نمیدونم دلم سیروسرکه اس احساس میکنم بمیرم پسرم چکارمیکنه اخه بدون من

یه پسردارم عاشقشم میخوام واسش یه آجیه نازبیارم.ایشالله خداقسمت کنه .صلوات بفرستید.ممنون😘
2738
ازصبح ولی وقتی میرم توماشین بدترمیشم میرم بیرون تاتوخونه وهوای ازادم استرس کمتره نمیدونم دلم سیروسرک ...

اگه پسرت مشکلی نداره و این افکار یهو میاد تو ذهنت بهتره بری پیش روانپزشک 

دکترقرص اعصاب بده بدتردیوونه ام کنه چی

ن دیه دوره ایه قرصا

والدینی ک میگید دخترم باید تا قبل ۸خونه باشه    نیستی ببینی تا هشت چه میکنه این بازیکن.......‌‌....!                               😂😂😐میشه برای رسیدن ب اهداف وارزوهام ی صلوات بفرستی😢فرستادی بگو منم برات بفرستم😉پروفایل ادم اثر انگشت ادمه 😂😂😂برندار خانم 😂😂😂برندار         
شاید کمبود ویتامینی چیزی داری؟ شاید ی بحرانی پشت سر گزاشتی مال اونه

خونواده مایکم‌جنجالین هروزیه مشکلی ه مدت مشت سرهم بودخیلی درگیرشدم داغونه اعصابم مثل دیوونه هاشدم

اگه پسرت مشکلی نداره و این افکار یهو میاد تو ذهنت بهتره بری پیش روانپزشک 

نه خداروشکرپسرم خوبه .برم روانپزشک؟

2706