2733
2734
عنوان

مذهبیا بیان بگن چرا یه چیز عجیب

| مشاهده متن کامل بحث + 996 بازدید | 105 پست

خوب عزیزم درست حاجت بخواین بگو از راه بی خطر برام برسون بادل خوش 

خدایا به زن هایمان حیا وبه مردانمان غیرت عطا بفرما.تا زندگی های همه خواهران و برادرانم از ادم تا خاتم باصلح وصفا وعشق پایدار بمونه 🙏🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم پدرت اجلش  رسیده ربطی ب خواسته شما نداره ، این پولم روزیت بوده هر چند ک من خودمم پول ارث دوس ندارم ، واسه پدرت خیلی خیرات کن یاسین بخون چن روز اول سر قبرشو  خالی نکنین  مدام براش نماز و قرآن بخونین ک فشاری ب قلبش  نیاد و اون دنیا براش راحت باشه

خدا پدرتون رو رحمت کنه و به شما صبر بده.زمان فوت پدر شما با این ختم یکی شده،و ربطی به هم ندارند.قرآن هم خیر و رحمت هست.از رحمت خدا ناامید نشید و ایمانتون رو از دست ندید.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2731

نباید همچین فکری بکنی بلاخره همه میمیریم ، ینی اگه شما این ختم رو نمی گرفتی پدرتون الان زنده بود ؟

خدا پدرتون رو بیامرزه ولی عمر ایشون همین قدر بوده

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
2738

بابات همون موقع تموم کرد؟ چه راحت میحرفی درمورد مرگ پدرت. هه.... سالمی؟؟؟؟ یا مارو فلج مغزی فرض کردی؟؟؟ الان سیاه پوش باباتی یا بشکن میزنی واس ۱۰۰ میلیونه؟؟؟؟ چ زود ارث تقسیم کردین😏😏😏😏😏😏😏😏🤔

امضا😛

نه گلم این چه حرفیه مرگ دست خداست کاری به دعا شما نداشته  ذهنت از این فکر بیهوده بیرون کن . تو دعا کردی پول گیرت بیاد فقط البته همیشه با دعا باید تلاشم باشه

میشه برای سلامتی نی نی تو دلیم صلوات بفرستین.خدایا دل همه منتظرا رو‌شاد کن بهشون نی نی بده

دوست عزیز. شما نباید به دعا بد. بین شید این رو هم بدونید که چه این دعا رو می خوندید. چه نمی خوندید. بالاخره این اتفاق میفتاد. چون بدون خواست خدا برگی از. درخت نمیفته 

خدا پدرتون رو بیامرزه و قرین رحمت الهی باشن ان شائ الله

قبل هر دعایی باید بگیم اگه خدا صلاح میدونه اتفاق بیفته

خدا یه کار میکنه به هزار دلیل

قطعا فوت پدر شما فقط به خاطر حاجت و دعای شما نبوده

حتما هزاران علت داشته که اتفاق افتاده

2706