2726
عنوان

آزمایش غربالگری دوم

| مشاهده متن کامل بحث + 356 بازدید | 58 پست
هزینه ی ان تی شما چقدر شد استرس نداشته باش انشالله که خیره 

سونو آن تی ۲۱۳ آزمایش خون ۱۳۷ تومن 

بند دل منی.. بی شک تو جان منی..میخواهم کاری کنم تا تمام طفل های این سرزمین سراغ شادی را از تو بگیرند❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گفتم انجام بدم خیالم راحتتر شه

نیازی نبوده عزیزم به دلت بد راه نده منم شوهرم گیر داده بود که انجام بدیم دکترم گفت نیازی نیس

مهرادم شیر پسرم نور چشمانم روزی مردی میشوی جانِ مادر یادت بماند برای مرد شدنت جوانی ام را داده ام ثمره جوانی ام از تو انتظاری ندارم جز اینکه همیشه همینطور مرد باشی یه مرد واقعی💪❤️ مهرانای عزیز تر از جونم دختر قشنگم دلبرکِ زیبا روی مادرعزیزِ لحظه های مادر بهارِ زندگیِ مادر سنگِ صبورِ لحظه هایِ دلتنگی مادر، تو همون معجزه خدا به ما هستی❤️
هزینه ی ان تی شما چقدر شد استرس نداشته باش انشالله که خیره 

سونوش ۲۴۰تومن آزمایشش ۱۲۵تومن

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
2728
من نمیدونم دقیقا خودش گفت غربالگری دوم اتفاقا امروزم جوابشو گرفته برام فریتاده عکسشو سر در میاری بف ...

بفرست دوستان شاید متوجه شن

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
درسته خدارو شکر خوب بودآزمایشتون؟

بله عزیزم خیلی خوب بود خداروشکر

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
عزیزم یعنی سونو آنومالی هم نری؟

نه اونو نگفت آزمایششو گفت نیاز نیست من گفتم میدم

اره اما دوستمون میگن آمینیو سنتز بوده البته آمینیو سنتز از مایع اطراف جنین فک کنم زن داداشم گف آزما ...

آره حتما اون بوده..چون آنومالی نهایت با آزمایش 350 میشه

خدایا!ای محبوب من..به همه کسانی که به تو ایمان راسخ دارند آرامشی از جنس مصلحتت عطا فرما..
بله عزیزم خیلی خوب بود خداروشکر

خداروشکر برای منم دعا کنین آزمایشش مهمتره یا سونوش؟

خداروشکر برای منم دعا کنین آزمایشش مهمتره یا سونوش؟

سونو مهمتره عزیزم

انشاالله که همه چیز خوبه گلم

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
سونو مهمتره عزیزم انشاالله که همه چیز خوبه گلم

انشالله توکل برخدا

عکسشو میفرستم‌اگ میتونین تفسیرش کنید لطفا

عزیزم اگه آمینو سنتز نبوده حتما سلفری بوده بفرستین جوابشو

2706