2726
عنوان

آزمایش غربالگری دوم

356 بازدید | 58 پست

سلام من غربالگری اولم مشکلی نداشت خدارو شکر امروز دکتر گفت نیاز نیست ولی من گفتم بنویسه خیالم راحت شه چه چیزایی بررسی میشه تو این آزمایش تازگیا کسی رفته هزینش چقدره؟اگه غربال اول خوب باشه دومی هم خوبه انشالله یا ممکن دومی خوب نباشه؟

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔

اولی خوب باشع نیازی نیس دومی رو انجام بدی

مهرادم شیر پسرم نور چشمانم روزی مردی میشوی جانِ مادر یادت بماند برای مرد شدنت جوانی ام را داده ام ثمره جوانی ام از تو انتظاری ندارم جز اینکه همیشه همینطور مرد باشی یه مرد واقعی💪❤️ مهرانای عزیز تر از جونم دختر قشنگم دلبرکِ زیبا روی مادرعزیزِ لحظه های مادر بهارِ زندگیِ مادر سنگِ صبورِ لحظه هایِ دلتنگی مادر، تو همون معجزه خدا به ما هستی❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم همین امروز رفتم دکترم همینو گفت منم اصرار نکردم ک بنویسه چون غربالگری واسه بچه خوب نیس. میسپرم ب خدا

هیچ وقت زنهارادست کم نگیرید، تنهاموجوداتی هستند که بچه راتبدیل به مرد و مرد راتبدیل به بچه میکنند!! بله اینجوریاااس  
2728
نیازی نبود گلم زن داداش من شهرستان ۲۵۰۰ خرج غربالگری دومش شد البته اون بنده خدا رو دکتر براش نوشته ...

احتمالا ایشون آمینوسنتز دادن چون اینقدر نیست هزینش بین ۳۰۰تا ۳۵۰تومنه

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
نیازی نبود گلم زن داداش من شهرستان ۲۵۰۰ خرج غربالگری دومش شد البته اون بنده خدا رو دکتر براش نوشته ...

چی؟؟؟2500 تومان؟ 

خدایا!ای محبوب من..به همه کسانی که به تو ایمان راسخ دارند آرامشی از جنس مصلحتت عطا فرما..

منم انجام دادم

طناب های عصبی جنین بررسی میشه

چند ماه پیش ۳۴۰ هزینه آزمایشش شد

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
اولی خوب باشع نیازی نیس دومی رو انجام بدی

گفتم انجام بدم خیالم راحتتر شه

منم همین امروز رفتم دکترم همینو گفت منم اصرار نکردم ک بنویسه چون غربالگری واسه بچه خوب نیس. میسپرم ب ...

غربالگری یه آزمایش خون سادست چرا برای بچه خوب نیست؟😑😐😶

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
منم انجام دادم طناب های عصبی جنین بررسی میشه چند ماه پیش ۳۴۰ هزینه آزمایشش شد

درسته خدارو شکر خوب بودآزمایشتون؟

2706