2737
2739
عنوان

آی یو دی طلا کسی استفاده کرده؟

1414 بازدید | 16 پست

من به علت میگرن شدید نمیتونم از قرص و آمپول های هورمونی استفاده کنم, به شدت هم به فلز مس و نقره حساسیت دارم و آی یودی قبلی که از بهترین نوع مس بود به شدت تو بدنم واکنش نشون داد, شوهرم هم اصلا درباره جلوگیری هیچ همکاری نمیکنه, دکتر بهم پیشنهاد آی یو دی طلا رو داده, کسی بوده از این مدل استفاده کرده باشه؟ 

هفت بار افتادی, هشت بار برخیز

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ک ا ندوم هم نمی تونید استفاده کنید؟

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
2731
ک ا ن د و م بزارید ارزان بصرفه مطمئن 😐😁

شوهرم باید استفاده کنه که نمیکنه!!  اگر به من بود هر بار سه لایه کاندوم میکشیدم. از بس از بچه داری متنفرم

استفاده نمیکنه به هیچ وجه

کاندوم های خیلی نازک رو هم امتحان کردید؟

اصلا معلوم نمیشه ها

مارک کاپوت

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
2738
کاندوم های خیلی نازک رو هم امتحان کردید؟ اصلا معلوم نمیشه ها مارک کاپوت

به هیچ عنوان طرفش نمیره. تازه عاشق بچه است. حالا بچه کوچیکه ده ماهش نشده هنوز آخه

به هیچ عنوان طرفش نمیره. تازه عاشق بچه است. حالا بچه کوچیکه ده ماهش نشده هنوز آخه

پس تنها راهتون همین آ یودی طلاست چون راه دیگه ای نیست 

منم به قرص و امپول، کا ندوم حتی از نوع ضد حساسیت و تمام فلزات حتی نقره و شاید باور نکنی حتی طلا طولانی مدت بیشتر از یک روز حساسیت دارم

یعنی اینجا ( رو پیشونی) نوشته سالی یه بچه😂😂😂😂

لطفا درخواست دوستی ندید
منم به قرص و امپول، کا ندوم حتی از نوع ضد حساسیت و تمام فلزات حتی نقره و شاید باور نکنی حتی طلا طولا ...

چه جوری جلوگیری میکنی پس؟  من خل شدم از بس فکر کردم. آخرش هم این آی یو دی طلا رو میذارم. اگر باز حساسیت داد اون وقت باید لوله ها رو ببندم. حالم از بچه داری بهم میخوره

2706