2410
2553

منکه مامانم همه رو کچل کرده ینی همون موی اول بچه

خاهرزادهامم همینطور نمیدونم درسته یا نه

خانومای خوش قلب ومهربون میشه برای آرامش دلم ی سوره کوثر برام بخونید بدجوری تو زندگی گرفتارم. اگر خوندین بگین منم براتون بخونم 🧡               خدایا خودت میدونی چقدر گرفتارم چقدر تو زندگی زجرکشیدم خدایا خودت راه درست و بهم نشون بده خدایا پناه میرم بهت از شر تمام بدی ها و انسان های شیطان صفت💛خدایا به توکل نام اعظمت خدایا تمام امید منی تنهام نزار خدایا زندگی هرچقدربهم سخت گرفت توتنهام نزار خیلی دل شکسته م خدایا پناه م باش💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714
من اصلا كچلش نكردم ماشالله الان يه مويي داره كه نگو پرپشت خوش رنگ خوش حالت ١ سالشه 

موهاي پسرم خرمايي روشنه بعد كچل كردن تيره ميشه دوس ندارم شوهرمم ميخواد كچلش كنه😢

خدايا مراقب مردم ايران عزيزم باش 😞

پسرم از اول موهاش پر پشت بود و قهوای خیلی نرم بود 

همه گفتن بزنی سیاه میشه ولی الان زیتونی شده پرپشت تر و یکمم حالتش سفت شده ❤😍

بارونو دوست دارم هنوز 🌧🧡چون تو رو یادم میاره💑حس میکنم پیش منیوقتی که بارون میباره👫🥰بارونو دوست دارم هنوز 💓🌈بدون چتر و سرپناه😓☔وقتی که حرفای دلم 😔🙂💔جا میگیرند توی یه آه🌬🚫
موهاي پسرم خرمايي روشنه بعد كچل كردن تيره ميشه دوس ندارم شوهرمم ميخواد كچلش كنه😢

واس پسر من نشد روشن ترم شد از قبل 

بارونو دوست دارم هنوز 🌧🧡چون تو رو یادم میاره💑حس میکنم پیش منیوقتی که بارون میباره👫🥰بارونو دوست دارم هنوز 💓🌈بدون چتر و سرپناه😓☔وقتی که حرفای دلم 😔🙂💔جا میگیرند توی یه آه🌬🚫

نه من دخترم اصن مو نداشت هی گفتن بزن با ماشین پر میشه....نزدم خودش پر شد

پسرمم کم مو بود گفتن این رو دیگه بزن .پسره عیبی نداره یه مدت کجل باشه.زدم ولی همون جوریه که قبلش بود ..میگن ۷ یا ۸ بار با تیغ باید بزنی تا خوب بشه..میخام نشه یوقت رگای سرشو با تیغ زخمی کنم بخاطر ۴ تا تار مو

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
2706