1480
1605

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1613

خیلی کار اشتباهیه

مشکل آب که رفع شد😑 مواظب درخت ها باشید با قطع درخت ها مشکل سیل و آلودگی داریم با قطع ریه های زمین ایران رو نابود می کنیم .بیایم با طبیعت مهربان باشیم زباله نریزیم درخت بکاریم 😍
من اصلا كچلش نكردم ماشالله الان يه مويي داره كه نگو پرپشت خوش رنگ خوش حالت ١ سالشه 

موهاي پسرم خرمايي روشنه بعد كچل كردن تيره ميشه دوس ندارم شوهرمم ميخواد كچلش كنه😢

خدايا مراقب مردم ايران عزيزم باش 😞

پسرم از اول موهاش پر پشت بود و قهوای خیلی نرم بود 

همه گفتن بزنی سیاه میشه ولی الان زیتونی شده پرپشت تر و یکمم حالتش سفت شده ❤😍

من وقتی تو سایتم 😶😳😱😲🤯🥶🤦‍♀️👁
1620

نه من دخترم اصن مو نداشت هی گفتن بزن با ماشین پر میشه....نزدم خودش پر شد

پسرمم کم مو بود گفتن این رو دیگه بزن .پسره عیبی نداره یه مدت کجل باشه.زدم ولی همون جوریه که قبلش بود ..میگن ۷ یا ۸ بار با تیغ باید بزنی تا خوب بشه..میخام نشه یوقت رگای سرشو با تیغ زخمی کنم بخاطر ۴ تا تار مو

خدایا ازت خواهش میکنم از این به بعد اگه دیدی دارم به کسی ، روی اضافی میدم، همونجا بزن از وسط نصفم کن😂
1432
من پسرمو ازته کچلش نکردم اما کوتاه کردم موهای اولش فرررر بود الان دیگه فرنیس

اونا موهای زاید شکمی بودن .من دخترم موهاش تا رو باسنش بود .از اول موهاش فر بود .از  یک سالگی به بعد خودش ریشه موهاش لخت در میومد.جوری شد موهاش لخت بود تا روی شونه هاش.از رو شونه هاش تا باسنش فر ریز ریز ....هر کی میدید میگفت چه باحاله....دیگه کوتاه کردم همه موهاش لختن الان

خدایا ازت خواهش میکنم از این به بعد اگه دیدی دارم به کسی ، روی اضافی میدم، همونجا بزن از وسط نصفم کن😂