2726
عنوان

رفع اشکال دومیل

| مشاهده متن کامل بحث + 1199 بازدید | 64 پست
اون قسمت لبه کلاه سمت راست هستش

خب کلاه رو که کشباف بافته بعد قسمت پایین و بالاش رو بهم دوخته. 

برای نقابش هم از لبه دونه گرفته و بافته

طلق نقاب هم میتونی از خرازیها تهیه کنی و متناسب با اون طلقی که میخوای توی کلاه بزاری دونه بگیری و ببافی

اگر هم نمیخوای طلق توش بزاری میتونی روی یک کاغذ حلال طلق رو بکشی و دونه بگیری و ببافی

متوجه شدی عزیزم؟ 

شهادتت مبارک سردار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام پس بقیشو کی آموزش میدید.

تاپیک دومیل مبتدی رو میگم

بازم معرفت داشت بهونه نیاوردوروراست گفت اونومیخام...ازم معذرت خاست وگفت خیلی مردی و شرمندتم اونومیخام...ب پهنای صورت واسش گریه کردم غموهدیه کردم به قلبم واسش نذرکردم واسش قرض کردم بمونه تاتسکین شه دردم😔😔😔
2728
سلام اگه ممکنه یه گروه تو تلگرام یا واتساپ بزنید اون بهتره به نظرم ممنون

من واتساپ و تلگرام ندارم

درضمن توی فضای مجازی پراز این کانالهاست. تو نینی سایت جا‌شون خالیه

شهادتت مبارک سردار
من واتساپ و تلگرام ندارم درضمن توی فضای مجازی پراز این کانالهاست. تو نینی سایت جا‌شون خالیه

مرسی عزیزم..عکسش زیاد مشخص نیست ..از هر ردیف چندتا چندتا کور کرده .منظورم کم کرده...اگه میشه تو آموز مبتدی اینم بگی..مرسی که وقت میداری وبهمون یاد میدی

مرسی عزیزم..عکسش زیاد مشخص نیست ..از هر ردیف چندتا چندتا کور کرده .منظورم کم کرده...اگه میشه تو آموز ...

این کلاه تو دسترستون نیست؟ 

من تو اموزش پیشرفته میزارم ولی کمی صبر کنید کلاسا پیش بره بعد

اگه عجله دارید همینجا بزارم بعدا؟ 

شهادتت مبارک سردار
این کلاه تو دسترستون نیست؟  من تو اموزش پیشرفته میزارم ولی کمی صبر کنید کلاسا پیش بره بعد اگه ...

مال یکی از آشناهست الان خانه .میخواستم واسه پسرم ببافم.باشه عزیزم.دستتون دردنکنه.من تاپیکاتون دنبال میکنم .

عزیزم میخوام پتو نوزادی ببافم با همین بافت ساده که آموزش دادید از عهدش بر میام ؟ دلم میخواد بافتش ن ...

عزیزم بافت ساده همونطور که گفتم لول میشه برای پتو و شال گردن مناسب نیست

شما تا اخر هفته بعد صبر کنید من چندتا مدل یادتون بدم بعد شروع به بافت کنید

اولین چیز هم شال گردن ببافید اگه از پتو شروع کنید خسته میشید چون تعداد دانه ها زیاد هستند و رجها دیر به دیر میرن بالا، دلزده میشید

برای بچه ها چون پوستشون حساسه 100%اکرلیک میگیرن

روی کاموا درصد اکرلیک و پشمش رو نوشته

سعی کنید کامواتون زیاد نازک نباشه و میل گرد بلند با سایز مناسب کلاف بگیرید که برای پتو به مشکل بر نخورید. 

بعد شما حتما در حد همین مربع های کوچیک ببافید و نگه دارید چون برای اندازه گیری هم به کارتون میاد

شهادتت مبارک سردار
2706