2410
2553
عنوان

آز APCA سقط

| مشاهده متن کامل بحث + 175390 بازدید | 1702 پست

سلام توروخدا به منم کمک کنید دارم دیوونه میشم 3تا بچه زیر ده هفته سقط کردم هیچکس مشکلمو نمیفهمه هر آزمایشی فکر کنین دادم همش نرمال بوده فقط تازگیا رفتم اصفهان دکتر واسم apca نوشت هنوز اونو انجام ندادم منو راهنمایی کنید همش میترسم دیگه بچه دار نشم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من آپکام ۱۰ بود لنفو کردم شد ۲۰

بعدش رفتم زیر نظر دکتر شرکت اونم دعوام کرد که چرا لنفو کردم

سقطام ۵هفته،۷ هفته ویه خارج رحمی بود

الانم باردارم تا حالا که خدا رو شکر خوب پیش رفته

داروهامم پردینزولون ، آ اس آ، هپارین

من آپکام ۱۰ بود لنفو کردم شد ۲۰ بعدش رفتم زیر نظر دکتر شرکت اونم دعوام کرد که چرا لنفو کردم سقطام ...

دکتر شرکت به من گفت اسفند 99 بهت زنگ میزنم نوبت میدم  الان با این داروها باردار شدین؟

2720
دکتر شرکت به من گفت اسفند 99 بهت زنگ میزنم نوبت میدم  الان با این داروها باردار شدین؟

آره

منتظر نوبت از مطب نباش

منم آذر پارسال رفتم مطب نوبت زدم هنوز نوبتم نشده، فک کنم بچم دنیا بیاد ولی از مطب خبری نشه

از بیمارستان الزهرا نوبت بگیر سخته ولی تلاشتو بکن

آره منتظر نوبت از مطب نباش منم آذر پارسال رفتم مطب نوبت زدم هنوز نوبتم نشده، فک کنم بچم دنیا بیاد ...

من خونم اصفهان نیست اومدم اصفهان بهم نوبت نداد برگشتم عسلویه خیلی استرس دارم میترسم هیچوقت مادر نشم

دکتر شرکت به من گفت اسفند 99 بهت زنگ میزنم نوبت میدم  الان با این داروها باردار شدین؟

راستی اگه میتونی تهران بری یه دکتر خوبم تو کار سقط هست اسمش فاطمه رزاقیه

تو تاپیک سقط مکرر پیگیری تا درمان خیلی از بچه ها زیر نظرش هستن

من خونم اصفهان نیست اومدم اصفهان بهم نوبت نداد برگشتم عسلویه خیلی استرس دارم میترسم هیچوقت مادر نشم

چه سخت از عسلویه

تازه میخواستم بگم یه دکتر دیگم اصفهان هست یکی از بچه های نی نی سایت جنینش تو ده هفته ایست قلبی کرد پیشش نتیجه گرفته نوبتاشم یکماهه هست

اسم دکتره نرگس لشنی هست

2714

سلام بچه ها من اخر فروردین سقط داشتم‌ کورتاژ شدم دقیقا چهل روز بعدش پریود شدم دوبار دیگه ام شدم ولی دوماهه یهویی دیگه پریود نمیشم چرا؟؟

دیگه خسته ام‌از دکتر رفتن میتونین کمکم کنید؟

سلام بچه ها من اخر فروردین سقط داشتم‌ کورتاژ شدم دقیقا چهل روز بعدش پریود شدم دوبار دیگه ام شدم ولی ...

عزیزم این تاپیک واس سال 90 

اینجا جواب نمیگیری

‏خدایا اگر من بد کردم ، تو را بنده‌ای دیگر بسیار است. اگر تو با من مدارا نکنی مرا خدایی دیگر کجاست؟💗
2706