2733
2734
عنوان

😔 بارداری برام شده ارزو

493 بازدید | 45 پست

سلام ذخیره تخمدانی من ۱٫۳ هست گفتن کمه 

یک لوله سمت راست انسداد داره یک وسال و نیمه بچه دار نمیشم 

همسرمم تازه ازمایش داده گفتن اسپرماش ضعیفه و قرص داده گفتن درست میشه 

حالا بهم پیشنهاد ای وی اف دادن 

با کاشت جنین بچه دار میشم یا دیگه خیلی اوضاعمون داغونه ؟؟😣

دیگ چیزی نمونده ک‌بغل بگیرمت دی ماه زمینی میشی رویایه بچگیام تعبیر شد منو بابا مرتضی بی صبرانه منتظرتیم رادمان مامان ❤️
ان شاءا.. همین ماه باردار میشی گلم ❤️

دعا کن برام همش ۲۲ سالمه 😔😔

دیگ چیزی نمونده ک‌بغل بگیرمت دی ماه زمینی میشی رویایه بچگیام تعبیر شد منو بابا مرتضی بی صبرانه منتظرتیم رادمان مامان ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ان شاء الله آرزوت برات بشه خاطره

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 
2738
سردرنمیارم از اینچیزا..فقط صلوات میفرستم سمتت

فداتشم ممنون 😘

ان شاءالله به همین زودیا باردار بشی 

ممنونم خدا دارع بدجور امتحانمون میکنه

عزیزم ان شاءالله به زودی حامله میشی 

امیدوارم شادی تو زندگیتون باشه همیشه،آنجا ک راه  نیست خدا برایت راه میگشاید ،ک جبران تمام سختی هایی ک کشیدی بشه،خدایا شکرت🌼میدونم همیشه پشتمی و به موقعه ب دادم میرسی
دعا کن برام همش ۲۲ سالمه 😔😔

اولین بار که ای وی اف کردم ۲۲سالم بود😕 بنظرم ۶ماه دارو گیاهی از ی طب سنتی بگیر استفاده کن بعد شیمیایی 

ی وقتایی از دست خودم ودیگران دلم میگیره از خدای خودم فاصله میگیرم خدایا منو ببخش 😔 این امضای من تا زمانی که دوست های عزیزم نی نی دار بشن پابرجا خواهند ماند ..خدایا به دوستای مهربونم نی نی سالم وخوشمل بده  ....ثمین 😘 ماهرخ ..رزبانو..مریم بانو  ...میترا...کوثر..باران ..فاطمه 😍....زهرا..سارا...هلیامامان..سمیرا ..فاطمه ..زرینه ...سپیده ..بانو مهربون ..پرنسا۷۴...حسنا .. خرم بانو.. یاقوت سرخ...سمیه ..مامان سوفی..یاس۸۹..نیاز...بهار۹۸..هستیجان..jigali ... Dornaz ..روشنک 😍 کاربرلواشک.. بانوز ...ناناززززز۶۸.. zahra93..فندق_خانوم ..مالکوم ..اناهیتام ...گلفم ۵۴وبااااجی ..جاخالی... ..ودوستای دیگه تایپکمون ...انشاالله به زودی امضام عوض شه..🤲🤲🤲🤲🤲رزبانو.. حسنا.. پرنسا74. هلیا مامان.. سارا ..سمیرا..روشنک ..یاس ۸۹..کوثر..ناناززززز۶۸...فاطمه ...ماهرخ.یاقوت سرخ ..سمیرا...فندق خانوم..مالکوم....بهار۹۸..مامان شدن شکر خدای مهربون 
عزیزم یک‌و سال اقدام کردی و نشدی معطل نکن و الکی هی دوا و درمان بیخودی نکن یک راست برو برای ای وی اف ...

میترسم ای وی اف هم بکنم نشع 😭

2706