2737
2734
عنوان

تاپیک زایمان من... آش رشته ام💞💞

3902 بازدید | 104 پست

سلام به همگی❤️

اومدم بگم دختر من سَلما خانم سوم مهر بدنیا اومد. 

به دستور دکترم دوم بستری شدم و سوم صبح عمل شدم 

راستش اصلا از عملم راضی نبودم و خیلی طول کشید تا حالم یه کمی بهتر بشه

ممنونم از پیاما و پیگیریاتون

@zaripa  

گفته بودی تگ کنم عزیزم

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم

خدا حافظ و نگهدارش باشه

لطفا میگی کدوم دکتر و بیمارستان بودی؟

این را توی کله ات فرو کنکه زن ها با مردی که دوستش دارند ازدواج نمی کنند!زن وقتی دید کارد به استخوان رسیده و لازم است برای آینده اش یکی را انتخاب بکند، آن وقت می گردد و مردی را پیدا می کند که حدس می زند پدر خوب و شوهر خوبی از آب در می آید و می شود بهش تکیه کرد.فهمیدی؟وگرنه عشق حس خوشایندی است که امروز هست و فردا نیست
2728
عزیزم خدا حافظ و نگهدارش باشه لطفا میگی کدوم دکتر و بیمارستان بودی؟

عزیزم من زنجانم 

بیمارستان موسوی با دکتر لیدا گروسی

اصلا راضی نبودم

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
2738
ای جونم مبارکه چه زود گذشت 😐😂😍😍😍😍😍

برا تو بله😒😂برا من یه عمر بود😅

مبارکههههه😍

ممنونم عزیزم ❤️

ای جااان مبارکه❤🌹

مرسی دوستم❤️❤️❤️

قدم نو رسیده مبارک     خدا حفطش کنه عزیزم    

ممنونم عزیزم ❤️💞

2706