2737
2734
عنوان

شما باشین چکار میکنین

238 بازدید | 46 پست

اجاره خونه نزدیک خونه مامانتون ک وسطای شهر هست یا اجاره بالاشهر نزدیک محل کارشوهر مبلغ اجاره هم یکی هست؟اینم بگم که اینجا دورمون شلوغه یعنی نزدیک مامانم اخهدمن هروز میرن خونشون...شوهرم از اینجا تا محل کارش حدود یکساعت ونیم توراهه ولی اونجا اگه خونه بکیریم شاید نیم ساعت...اخه شوهرن واگذار کرده ب خودم

میشه برا خونه دار شدنم فقط یکی صلوات بفرستین ان شاالله هرچی از خدا میخاین بهتون بده....ممنونم💕😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من باشم نزدیک محل کارشوهرم راانتخاب میکنم

هیچ کس اشکی برای مانریخت هرکی بامابودازما گریخت چندروزیست حالم دیدنیست حال من ازاین وآن پرسیدنیست گاه برزمین زل میزنم گاه برحافظ تفال میزنم حافظ دانافالم راگرفت یک غزل امدکه حالم راگرفت مازیاران چشم یاری داشتیم خودغلط بودانچه میپنداشتیم
2738

خوب من اگه اونجا برم خیلی تنها میشم...از صبح تا شب باید تنها باشم.تا شوهرم بیاد

میشه برا خونه دار شدنم فقط یکی صلوات بفرستین ان شاالله هرچی از خدا میخاین بهتون بده....ممنونم💕😉

محل کار شوهر 

هر کی پیش پدر مادر بمونه 

عاق والدین میشه 

لطفا به اندازه برو خونشون 

هفته ای یک بار 

بازم هر چی میلتون میکشه و صلاح میدونین 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   
خوب من اگه اونجا برم خیلی تنها میشم...از صبح تا شب باید تنها باشم.تا شوهرم بیاد

بهتر 

دنبال رشد اجتماعی و شخصیتی خودتون میشین 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   
2706