2726
عنوان

🙏🙏🙏مامانابیایین داخل🙏🙏🙏

108 بازدید | 19 پست

دوستان من واسه غربالگری که رفتم بهم گفتن احتمال زیاد پسر باشه امروز انومالی داشتم گفتم دختره باضربان قلب 140.امکان داره انومالی اشتباه باشه ادم گیج میشه بخدا.درضمن من هردو سونومو پیش یه دکترمعتبر رفتم.

راستی خانما طول سرویسک 38چطوره خوبه بده نیازبه استراحت داره یانه؟؟؟

آرام باش هیچ چیزی ارزش این همه دلهره را ندارد:)👣               وقتی گریه کنی هیچکس بهت اهمیت نمیده تا شروع میکنی به خندیدنحسودیا شروع میشه پس بخند بخند بخند(:🙃

عزیزم انومالی درسته،، من سونوی ان تی که رفتم گفت بچه ات دختره،، ولی انومالی رفتم گفت پسره،، پسر هم بود

خدایا دوستتدارم واسه هر چی که بخشیدی،،همیشه این تو بودی که ازم حالم رو پرسیدی،،حس میکنم خوشبخترین زن جهانم،،چون خدا هوام رو داشت،،و یکی مث تو شد همه دنیام،،الهی همه شاد باشن الهی همه بخندن،،الهی همه خوشبخت باشن،،🤩🤩🥀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مگه غربالگری اول دقیق نمیگه جنسیتو؟

نه اعتماد نکن جای معروفی یعنی رفتم.

آرام باش هیچ چیزی ارزش این همه دلهره را ندارد:)👣               وقتی گریه کنی هیچکس بهت اهمیت نمیده تا شروع میکنی به خندیدنحسودیا شروع میشه پس بخند بخند بخند(:🙃
عزیزم انومالی درسته،، من سونوی ان تی که رفتم گفت بچه ات دختره،، ولی انومالی رفتم گفت پسره،، پسر هم ب ...

ادم گیج میشه بخدا حالا واقعانمیدونم کدومشو باور کنم

آنومالی جوابش قطعیه

جفت شماچیه ؟

نه اعتماد نکن جای معروفی یعنی رفتم.

منم ی جا انتخاب کردم برم خیلی معروفه انقدر اشتباه میگن دیگه دارم شک میکنم🤔بعدش غربالگری چی هس من فقط سونوشو میدونم میگن آزمایش خون و ادرارم میگیرن؟

شما خیلی گلی😊 ولی ما باغچمون دیگه جا نداره😒

کسی درمورد طول سرویکس چیزی میدونه؟؟؟جفتمم خلفیه

منم ی جا انتخاب کردم برم خیلی معروفه انقدر اشتباه میگن دیگه دارم شک میکنم🤔بعدش غربالگری چی هس من فق ...

هرچی تو غربالگری گفتن اعتماد نکن.سونو غربالگری ازت میگیرن.هم ازمایشه هم سونو

آنومالی و آنتی چ فرقی دارن کی باید بری ؟

انومالی هجده هفته انتی سینزده

ادم گیج میشه بخدا حالا واقعانمیدونم کدومشو باور کنم

انومالی رو عزیزم

خدایا دوستتدارم واسه هر چی که بخشیدی،،همیشه این تو بودی که ازم حالم رو پرسیدی،،حس میکنم خوشبخترین زن جهانم،،چون خدا هوام رو داشت،،و یکی مث تو شد همه دنیام،،الهی همه شاد باشن الهی همه بخندن،،الهی همه خوشبخت باشن،،🤩🤩🥀
2706