1874
1955
عنوان

🙏🙏🙏مامانابیایین داخل🙏🙏🙏

97 بازدید | 19 پست

دوستان من واسه غربالگری که رفتم بهم گفتن احتمال زیاد پسر باشه امروز انومالی داشتم گفتم دختره باضربان قلب 140.امکان داره انومالی اشتباه باشه ادم گیج میشه بخدا.درضمن من هردو سونومو پیش یه دکترمعتبر رفتم.

راستی خانما طول سرویسک 38چطوره خوبه بده نیازبه استراحت داره یانه؟؟؟

عزیزم انومالی درسته،، من سونوی ان تی که رفتم گفت بچه ات دختره،، ولی انومالی رفتم گفت پسره،، پسر هم بود

خدایا ارامشم رو فقط از تو میخوام مراقب بچه هام باش مراقب شوهرم باش مراقب زندگیم باش؛؛؛؛👍کاش همه سرشون تو لاک خودشون بود اینقد تو زندگی ما سرک نمیکشیدن👍 دلم میخواست همینطور که منم خیر و خوشی واسه بقیه میخوام بقیه هم واسه من بخوان،ولی انگار کور خوندم😢 ولی جدیدا فقط از خدا میخوام هر کی واسه زندگیم هر چی میخواد خوب یا بد ،همون واسه زندگی خودش پیش بیاد الهی امین🙏خدا جون همه مشکلات رو حل کن

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1983
نه اعتماد نکن جای معروفی یعنی رفتم.

منم ی جا انتخاب کردم برم خیلی معروفه انقدر اشتباه میگن دیگه دارم شک میکنم🤔بعدش غربالگری چی هس من فقط سونوشو میدونم میگن آزمایش خون و ادرارم میگیرن؟

شما خیلی گلی😊 ولی ما باغچمون دیگه جا نداره😒
1967
منم ی جا انتخاب کردم برم خیلی معروفه انقدر اشتباه میگن دیگه دارم شک میکنم🤔بعدش غربالگری چی هس من فق ...

هرچی تو غربالگری گفتن اعتماد نکن.سونو غربالگری ازت میگیرن.هم ازمایشه هم سونو

ادم گیج میشه بخدا حالا واقعانمیدونم کدومشو باور کنم

انومالی رو عزیزم

خدایا ارامشم رو فقط از تو میخوام مراقب بچه هام باش مراقب شوهرم باش مراقب زندگیم باش؛؛؛؛👍کاش همه سرشون تو لاک خودشون بود اینقد تو زندگی ما سرک نمیکشیدن👍 دلم میخواست همینطور که منم خیر و خوشی واسه بقیه میخوام بقیه هم واسه من بخوان،ولی انگار کور خوندم😢 ولی جدیدا فقط از خدا میخوام هر کی واسه زندگیم هر چی میخواد خوب یا بد ،همون واسه زندگی خودش پیش بیاد الهی امین🙏خدا جون همه مشکلات رو حل کن
1976
کسی درمورد طول سرویکس چیزی میدونه؟؟؟جفتمم خلفیه

طول سرویکس میگن بالای ۴۰خوبه.زیرش باید استراحت کنی

وقتی که پیر شدم...اگر آلزایمر گرفتم،روبرویم بایست و فقط یک لبخند بزن🙃هیچ چیز هم که یادم نیاید..از نو عاشقت میشوم....❤�
1718