2737
2734

چه تخفیفی من امروز رفتم بهداشت اومدم ۵۰۰ هرکدوم‌بیشتر گرفتن ۵۰۰ هارو ندادن 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                                    دیدید چگونه داعش صفتان کفتار چگونه آرمان را دریدند الهی بمیرم برای مادرت بی پسر شد    بمیرم برای آرتین بی مادر شد  بمیرم برای مظلومیت امام زمانم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خودش پیام میده

من پارسال میرفتم سر کار،هر روز اسنپ میگرفتم اما تخفیف نمیداد.از وقتی نمیرم هر چند وقت پیام تخفیف واسم میاد

در ضمن کد تخفیف واسه همون شخص هست.نمیشه یکی دیگه استفاده کنه.اینجا یک خانومی تاپیک زد که به اولین نفری که پیام بده کد تخفیف میدم.تا اومدم بگم نمیشه زود قفل کرد تاپیک رو!

2728
من همیشه آنلاین پرداخت میکنم

نه من‌نقدی دادم همسرم گفتا با کارت بده اشتباه‌کردم از سری بعد از کارت میدم

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                                    دیدید چگونه داعش صفتان کفتار چگونه آرمان را دریدند الهی بمیرم برای مادرت بی پسر شد    بمیرم برای آرتین بی مادر شد  بمیرم برای مظلومیت امام زمانم 
na7815655

این کد تخفیف از طرف منه.اگه از طرف من اسنپ نصب کنی ۷۰۰۰ تومن رایگان میگیری

میگن هرکسی صلوات بفرسته فرشته ها لبهاش رو بوس میکنن!پس هرکی بوس میخواد برای حل مشکلم یه صلوات بفرسته😍😙
2738

با این لینک تو اسنپ ثبت‌نام کن واولین سفرت رو تا سقف ۷۰,۰۰۰ ریال مهمان اسنپ باش. با اسنپ می‌تونی خیلی راحت از هرجا که هستی درخواست خودرو بدی https://snapp.taxi/passenger/na7815655

میگن هرکسی صلوات بفرسته فرشته ها لبهاش رو بوس میکنن!پس هرکی بوس میخواد برای حل مشکلم یه صلوات بفرسته😍😙
با این لینک تو اسنپ ثبت‌نام کن واولین سفرت رو تا سقف ۷۰,۰۰۰ ریال مهمان اسنپ باش. با اسنپ می‌تونی خیل ...

لینک رو کپی کن و بزن بعد اسنپ رو نصب کن