2737
2734
عنوان

خانمهای وارد به ظروف پلاستیکی

101 بازدید | 9 پست

یه ظرف اب نی دار برای پسرم گرفتم بو نفت میده 

چندروزم تو اب تاید خیسش کردم بوش نرفت

چیکار کنم؟  

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
پلاستیک دست دو مگه؟ اصولا بازیافتیا دست دو بو میدن 

نه شفاف و خوشرنگه

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زیز بازیافتیه یکی دیگه بخر ازین ارزانسراها نخر

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
2728
جنسش جوری هست بزاری داخل اب داغ بجوشه ؟

نمیدونم رو بروشورش که چیزی ننوشته بود بزارم تو ماشین ظرفشویی با دمای بالا؟  

زیز بازیافتیه یکی دیگه بخر ازین ارزانسراها نخر

بازیافتی بو نفت میده؟ 

2738
بازیافتی بو نفت میده؟ 

اره

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش