2737
2739

خودم خیلی ب ندرت پول خرج میکنم یکی از افتخاراتم اینه هیچ وقت خالی خالی نشده دستم همیشه پول داشتم کم و زیاد لطف خداست و البته خودمم ادمی هستم کم پول خرج میکنم.شما چحوری هستین

در تاریخ1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🥰😘🤩

فعلا جمع میکنم برا سیسمونیم🙁

ب مامانمگفتم لااقل هفتاد هشتاد درصدخوشگلیه دنیا ب خاطر توعه خندید شد ۱۰۰درصد😍امیدوارم منم زودتر مامان بشم هرکی خوند برام دعا کنه منم حس مادری رو تجربه کنم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برای خودم از درامد خودم جمع میکنم ولی برای شوهر و زندگی نه. ولخرج نییستم ولی چیزی که لازم باشه حتما میخرم. شوهرم مسئولیت مدیریت مالی خونه رو داره و من دقیقا درآمدشو نمیدونم ، در ثانی به خانواده ش هم کمک میکنه. منم صرفه جویی کنم اونا خرج میکنن . پس خودمو اذیت نمیکنم. 

مدعی خواست که از بیخ کند ریشه ما / غافل از اینکه خدا هست دراندیشه ما 
2738

0 ریال

واقعا" خوشبحالتون ، 

من انقدر خودمو دوست دارم ، حتی اگ یه 5 هزاری داشته باشم ، براش برنامه میچینم یه آدامس خوب باهاش بخرم

اصلا بهم یاد ندادن جمع کردنو😐

همسرم میگ خیلی عالی تو دو روز هر چقدرم بهت بدن خرج میکنی

سر این مسئله تو مخشم

مدیریت کلی مخارج دست خودم‌نیست!حوصله پس انداز ندارم در حد نیازم میگیرم و خرج میکنم ولی خب خالی خالی نمیشم🤗همیشه دارم ولی کم😐

این را توی کله ات فرو کنکه زن ها با مردی که دوستش دارند ازدواج نمی کنند!زن وقتی دید کارد به استخوان رسیده و لازم است برای آینده اش یکی را انتخاب بکند، آن وقت می گردد و مردی را پیدا می کند که حدس می زند پدر خوب و شوهر خوبی از آب در می آید و می شود بهش تکیه کرد.فهمیدی؟وگرنه عشق حس خوشایندی است که امروز هست و فردا نیست

با اجازه استاتر یه سئوال دارم.دوستان به نظرتون من یه النگومو بفروشم بذارم سپرده بانک بعد شش ماه وام 2 درصد بگیرم میصرفه یا نه؟موندم تو دو راهی...النگوم حدود نه ده تومن میشه. وام هم همین اندازه ده تومن میشخوام

2706