2726
عنوان

کیا مثه من بچه داری سختشونه

420 بازدید | 19 پست

صبح که از خواب بیدار میشه پسرم من خیلییی خوابم میاد . بچم هفت ماهشه شبا بیدار میشه با گریه . همش هم بغل میخواد . کلا حس میکنم مادر خوبی نیستم کم حوصله ام ..قبل ب دنیا آمدنش اصلا فک نمی‌کردم اینجوری بشم

بعضی وقتها از مامان یا خواهر کمک بگیر بچه رو بسپار بهشون و بخواب 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم شب اصلا خوب نخوابیدم از صبح سرم درد میکنه

نزار روزا بخوابه تا شب خوب بخوابه

نظرت مخالف پستی هست که ثبت کردم? به جهنم ریپلایم نکن! فقط درمورد مسائل مربوط به بچه داری نظرات مخالف را پذیرا میباشم.   
2728

منم اینطورم دلم برای بچه ام خیلی میسوزه بیست ماهشه 

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش

سخته بچه داری ولی شیرینه 

ماهم یجوری سختی میکشیم وابستگیش تا۸ماه پسرم رفلاکس داشت گریه ها وخواب های عجیبش وایی اصلاقابل گفتن نیس خستگی هاش ونرسیدن به درس وکارا ولی خداروشکر همینکه بزرگ میشن وشیرینکاریاشون به دل ادم قوت میده

🍃🌺اللّهم صَلِّ علی مُحَمَّد و آل مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🌺🍃

همه سختشونه

واقعا مسوولیت سنگینیه ولی لذتای خودشم داره فقط برا مسایل حاشیه ای اصن فکرتو درگیر نکن

ب هیچ وجه الان چیزی جز سلامت خودت و بچت مهم نیس

خونت نامرتبه؟ فدا سرت

بیخیال همه چی 

ما را به کار جهان هرگز التفات نبود....! :-)

من پسرم ۱۸ ماهشه هنوز هم شب ۷ .۸ بار میدار میشم بهش شیر میدم 

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)

همه مادرها همین حس رو دارن بخصوص اونهایی که کمک ندارن و از خانوادشون دوررهستن

من حتی چند بار شده بچم مریض شد رو پام بود باید تا صبح تکون میدادم  و بیدار می موندم تا گریه نکنه که صبح بتونم ببرم دکتر!!

یه صلوات برای آرامش روح مادرم، مهمانم کنید❤️ 

انقد زود این روزا تمام میشه که اصلا یادتون نمیاد چی کشیدین تازه دلتونم تنگ میشه برای این روزا. سخت نگیرید سعی کنید لذت ببرید بجه ها زود بزرگ میشن

یادمان باشد اگر خاطرمان تنها شد طلب عشق ز هر بی سر و پایی نکنیم.

ولی خیلی خوب و لذت بخشه

این روزا میگذره نهایت دو سال شب شیر میخواد

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)

دخترمن چهارماهشه يبار فقط شب شير ميخوره اونم بازور خوابش سنگين 

روزم تا يازده خوابه يبار سه شب شير ميدم شيش صب ميمونه ده يازده الانم خوابه 

طبيعيه؟؟

وزنش هم خوبه

مادان دختري روياپرداز👻
2706