2737
2734

مال ما چرمه مشکیه‌‌.خیلی بهتره پارچه ایه

قبلا پارچه ای داشتیم زود کثیف میشد.لک میشه ولی چرم راحت تمیزمیشه..شیکتره

اسم کاربریم خودمم نمیدونم چیه؟فکرمیکردم بعد میشه عوض کرد با این اسم دارم میسوزم ومیسازم‌😶😶😶خدایا دلم داره میترکه...محالمو اجابت کن😭😭😭😭😭😭

من پارچه بیشتر میپسندم هم زیبایی هم کارایی چرم بیشتر بدرد محل کار میخوره

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم از چرم بدم میومد ولی چرم گرفت شوهرم خیلی خوبه قشنگ شده و راحت تمییز میشه

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش

چرم دوامش کمه. زمستون سرده و یخ. تابستون هم آتیش. من کتون کش گرفتم . بسیار شیک. هر وقت هم کثیف بشه درمیارم می شورم

هنوزم چشمای تو مثل شبای پرستاره ست ، هنوزم دیدن تو برام مثل عمر دوبارست، هنوزم وقتی می خندی دلم از شادی می لرزه، هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه
2738

ما اول یکی داشتیم چرم و پارچه قاطی بود اون قسمتهای پارچه ی تو افتاب بور شده بودن و چرم هیچی نشده بود الن عوض کردیم همش چرمه .خیلی شیک و خوبه

برای قرعه کشی ام به اسمم در بیاد ی صلوات مهمونم کنین  شماره ۴۷   

هر کدوم یه بدی داره یه خوبی

چرم بدیش اینه که تو زمستون سردت میشه تو تابستون عرق میکنی مگر اینکه ماشین سرمایش و گرمایش صندلی داشته باشه

بعد از سه سال انتظار و دوبار ای یو ای خداروشکر که کوچولوی قشنگم رو طبیعی باردار شدم
ما اول یکی داشتیم چرم و پارچه قاطی بود اون قسمتهای پارچه ی تو افتاب بور شده بودن و چرم هیچی نشده بود ...

خودم چون ظاهرشم برام مهمه فکر کنم تمام چرم شیک تره درسته هر کدوم خوبیای خودش و داره به شوهرم گفتم تمام چرم بخره 

خودم چون ظاهرشم برام مهمه فکر کنم تمام چرم شیک تره درسته هر کدوم خوبیای خودش و داره به شوهرم گفتم تم ...

کار خوبی کردی

برای قرعه کشی ام به اسمم در بیاد ی صلوات مهمونم کنین  شماره ۴۷