2726
عنوان

عذاب وجدان ....

| مشاهده متن کامل بحث + 592 بازدید | 55 پست

مقصر شرايط بده، خب شما هم يه ظرفيتي داري و از لحاظ قانوني اجازه داري بچتو تربيت كني در حد معقول!!!!!!!!!!! و بچه ها معمولن موقع رفتن به مدرسه عوض ميشه رفتارشون بعضيا گوشه گير ميشن بعضيام مثه بچه شما، از همسرت كمك بخا، هر روز ،

من معتقد هستم كه زن در اصل ادم نيست/شايد گروگان خدا در دست ادمهاست/هرجا كه باشد مرد سرگرم است اما زن/هرجاي اين دنيا كه باشد باز هم تنهاست

اول از همه واقعا متاسفم واسه کسایی که توهین میکنن 

ببین عزیزم شما تقصیری نداشتیمیدونم کار خوبی نبوده و نیست ولی شما خیلی داری فشار تحمل میکنی این فشار رو باید خودت کمش کنی 

نمیشه هم رفت سرکار و هم دو تا بچه داشت اونم بچه شیطون من اصلا موندم شما چطور می تونید؟؟؟؟

بهتره کارتو برای مدتی کنار بگذاری 

چون تنبیه بچه اثر فوق العاده بدی رو اینده بچه میزاره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چن،روز مرخصی بگیر بشین  تو خونه یکم اعصابت اروم شه اگه شرایطش داری پرستاری مستخدمی چیزی بگیر یا اینکه سرکار نرو..شماهم فشارزیادی روته بهت حق میدم بچه های الانیم واقعا بهونه گیرن بعضی وقتا کنترل از دست ادم خارج میشه باهاش حرف برن نوازشش کن وسعی کن از دلش دربیاری..ب خودتم اهمیت بده واقعا ی مادر بی اعصاب پولدار خوبه؟

چشمان تو آفریقاست.. 
2728

حتما شوهرمه بچه، دوم خواست آوردی،،،،، بنظرم بشین باهاش حرف بزن بگو بعد از ظهر ک میای اون با تو بهش محبت بده،،،،،، در ضمن سعی کن اعتماد به نفس بهش بدی مثلا بگو دادتشت کوچیک تو مردی نزار آسیب ببین،،، هواش داشته باش،،،یا بیا کمک مامان زود کارهام تموم شن،،،،،، بريم باهم بازی،،،، معلوم نيست که خدا همیشه بهت رحم کنه،، کوچه و ماشین و کنتور و برقع

متاسفانه منم بودم میزدمش..

فکز میکردم من اینجوری ام. بچه تو موقعیت خَطرناک قرار میده خودشو روانی میشم عوض ناز و بغل دعواش میکنم. 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
شما مقصری

چرا من مقصرم ؟

از صبح ساعت 6 بلند میشم صبحانه و ناهار بچه رو آماده میکنم میرم سرکار عصری میام همش باید بدو ام ناهار درست کنم به بچه کوچیک برسم ظرف بشورم شام بپزم خونه رو مرتب کنم شبم خواب راحت ندارم

توکلت علی الله

ترك كار رو بهت پيشنهاد نميدم چون اون موقع همون تايمي كه توي خونه نيستي و ذهنت توي كار درگيره مجبوري با بچه ها سر كني و بيشتر بهت فشار مياد، كم شدن درامد نتيجه ي بعديشه و پيامد اون هم فشار اقتصادي و ....

من معتقد هستم كه زن در اصل ادم نيست/شايد گروگان خدا در دست ادمهاست/هرجا كه باشد مرد سرگرم است اما زن/هرجاي اين دنيا كه باشد باز هم تنهاست
شما هم خدا رو میخوای هم خرما رو نمیشه که ..‌تقصیر اون چیه ...اون تو اوج هیجانات کودکیه ...تقصیر شماس ...

قطعا فرزند نداری و نمیدونی اوج اعصبانیت یعنی چی!!!! منم وقتی بچه نداشتم ازین زر ها زیاد میزدم و ب خاهرم ک بچشو میزد دعواش میکردم الان میفهمم ک بچه داری خیلی خیلی سخته

کاربر حسنکم هستم😔 گریزانم ازین مردم که با من به ظاهر همدم و یه رنگ هستند ولی در باطن از فرط حقارت به دامانم دوصد پیرایه بستن💔
قطعا فرزند نداری و نمیدونی اوج اعصبانیت یعنی چی!!!! منم وقتی بچه نداشتم ازین زر ها زیاد میزدم و ب خا ...

اولا اعصبانیت نه و عصبانیت ...دوما چه طرز صحبت کردن به عنوان یک مادره فردا چه بچه ای قراره تربیت کنی .؟

درمهربانی همچون باران باش که در ترحمش علف هرز و گل سرخ یکی است ...اینجا همه مجازین چه خوب باشن چه بد تا یک ساعت دیگه که تو به روزمرگی هات برسی اونا از یادت میرن ...ادب نشانه شخصیت انسانه پس با انسانی که ادب نداره بحث نکن ...اینجا عده ی زیادی هستن که میگن ما انسان دوستیم ولی به هرچیزی که مطابق میلشون نباشه توهین میکنن...به کسی که تو ۱۷ سالگی ازدواج کرده میگن بدبخت و بیچاره و چون مجبوره داره تظاهر به خوشبختی میکنه ...اینجا آدمها با حرفای قلمبه سلمبه هرچی دلشون میخواد بهم میگن ولی در نهایت مجازین و حقیقی نیستن ...
چرا من مقصرم ؟ از صبح ساعت 6 بلند میشم صبحانه و ناهار بچه رو آماده میکنم میرم سرکار عصری میام همش ب ...

اونا بچه ان عزیزم که سرشون نمیشه بعدشم من کتک زدن بچتو گفتم مقصری آخه گناه داره تو به جا اینکه خوشحال باشی که بچتو برق نگرفته بغلش کنی و با زبون خوش بهش بگی که این کار خطرناکه.عزیزم یه مدت نرو سرکار برا آرامش خودت خوبه

چرا من مقصرم ؟ از صبح ساعت 6 بلند میشم صبحانه و ناهار بچه رو آماده میکنم میرم سرکار عصری میام همش ب ...

کاش حداقل بعد 2سالگیش سرکار میرفتی بچه منم 17 ماهشه قبلا شاغل بودم عید 2سالش میشه از بعد عید کارو شروع میکنم واقعا با بچه 1ساله بدون کمک کسی شاغل شدن سخته.بچتو پیش مادرت میزاری؟

کاربر حسنکم هستم😔 گریزانم ازین مردم که با من به ظاهر همدم و یه رنگ هستند ولی در باطن از فرط حقارت به دامانم دوصد پیرایه بستن💔
اول از همه واقعا متاسفم واسه کسایی که توهین میکنن  ببین عزیزم شما تقصیری نداشتیمیدونم کار خ ...

عزیزم استارتر تحت فشار شوهرشو می زنه؟ مادرشوهرشو می زنه؟ همکارانشو کبود می کنه؟ البته که نه! چون جلوی اونا میتونه خودشو نگه داره ولی زورش به بچه می رسه پس خودشو کنترل نمی کنه.

من خودم 2 تا بچه دارم میدونم آدم کم میاره ولی هیچ توجیهی بری تنبیه بدنی وجود نداره.

بچه باید هم تشویق بشه هم تنبیه اتفاقا کار خوبی کردی تنبیهش کردی دیگه سراغ برق نمیره ما ترکا یه ضرب المثل داریم میگیم من آغلیین کیمی اوشاقیم اغلاسن یعنی اینکه بجای اینکه بچم منو داغدار کنه و بشینم گریه و زاری کنم تنبیهش کنم 1ساعت گریه میکنه تموم میشه ولی داغی ک ب دل مادر میزاره تا اخر عمر تموم نمیشه متوجه شدی؟

2706