2726
عنوان

کمک نتیجه ازمایش خون غربالگری 12 هفته

| مشاهده متن کامل بحث + 1512 بازدید | 31 پست

نوشته ابتلا به سندروم دون و تریزومی منفی

دوستان گلم شیرازی هستم دیگه نپرسید کجایی هستی😘تیر 98:سلام خدا جونم ممنون که میخوای این ماه بعد چهار سال بهم نی نی بدی😘و تیکرم رو واقعی کنی.دوستت دارم.😘 31 مرداد:یک هفته قبل موعد بعد دو ساعت بی بی یه هاله خیلی توهمی انداخت😬.3 شهریور:میدونستم این ماه میخوای یه بچه سالم و صالح بهم بدی.عاشقتم خدا جونم.خودت ازش محافظت کن سالم بیاد بغلم😍26 شهریور:خدا جونم ممنون که صدای قلب عشقم رو شنیدم عاشقتم خدا جونم چجوری شکرت کنم😄.1آبان سونو nt الهی قربون دست و پای کوچولوت برم مادر با دیدنت قند تو دلم اب شد.خدایا ممنونم ازت❤16آذر سونو انومالی:👧دختری دارم با چشمای مشکی،پیرهن گلدار دومن زرشکی،دختر من صد قل هو الله داره،چشم سیاش هزار ماشالا داره ،خدایا شکرت بخاطر سلامتی عزیز دردونم😇1 دی:سلام مامانی قشنگم اتاقت مبارکت باشه الهی دورت بگردم💋.14 دی:امروز حرکاتت رو بوضوح از رو شکمم دیدم فکر کنم خیلی گرسنه ای که چند تا ضربه محکم به مامان زدی چراغ خونم.دردت به جونم.خدایا روزی هزار بار شکرت میکنم💞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نرمال

دوستان گلم شیرازی هستم دیگه نپرسید کجایی هستی😘تیر 98:سلام خدا جونم ممنون که میخوای این ماه بعد چهار سال بهم نی نی بدی😘و تیکرم رو واقعی کنی.دوستت دارم.😘 31 مرداد:یک هفته قبل موعد بعد دو ساعت بی بی یه هاله خیلی توهمی انداخت😬.3 شهریور:میدونستم این ماه میخوای یه بچه سالم و صالح بهم بدی.عاشقتم خدا جونم.خودت ازش محافظت کن سالم بیاد بغلم😍26 شهریور:خدا جونم ممنون که صدای قلب عشقم رو شنیدم عاشقتم خدا جونم چجوری شکرت کنم😄.1آبان سونو nt الهی قربون دست و پای کوچولوت برم مادر با دیدنت قند تو دلم اب شد.خدایا ممنونم ازت❤16آذر سونو انومالی:👧دختری دارم با چشمای مشکی،پیرهن گلدار دومن زرشکی،دختر من صد قل هو الله داره،چشم سیاش هزار ماشالا داره ،خدایا شکرت بخاطر سلامتی عزیز دردونم😇1 دی:سلام مامانی قشنگم اتاقت مبارکت باشه الهی دورت بگردم💋.14 دی:امروز حرکاتت رو بوضوح از رو شکمم دیدم فکر کنم خیلی گرسنه ای که چند تا ضربه محکم به مامان زدی چراغ خونم.دردت به جونم.خدایا روزی هزار بار شکرت میکنم💞
اون جمله ابی چیه منظورش  اخه من تو ازمایش بچه اولم که الان نگاه میکنم همچین چیزایی ننوشته  ...

گلم میشه بگی علاعمت چیان؟؟و شکمت بزرگ شده یا همونه ؟دردی چیزی داری ؟؟

میشه یه صلوات برا نی نیم بفرستی سالم بیاد بغلم  خدایا نی نیمو سالم بزارش بغلم 

من کلا ادم مظطربی هستم و واسه این استرس ها ماه هاست میرم مشاوره راستش وقتی سونو رو گرفتم و تصویر بچم رو تو تلویزیون دکتر دیدم نگران شدم احساس میکنم چهره جنین زیبا نیست  نگرانش شدم تو این دو هفته دارم خودم رو میخورم از نگرانی 

تو عکس سونو مشخصه به نظرتون بچه بدنیا میاد این شکلی میشه 

خدایا خیلی مهربونی 

راستش من یه کیست سمت راستم دارم که تو سونو گفت مشکلی نداری شکمم هم نسبت به دو هفته پیش که سونو کردم خیلی فرقی نکرده اما قبل از بارداری چرا فرق دراه احساس میکنم نسبت به دک هفته پیش وزن نگرفتم خودم روروزن میکنم 

ناچ عزیز نکنه مشکلی هست بهم نمیگید 

خدایا خیلی مهربونی 
راستش من یه کیست سمت راستم دارم که تو سونو گفت مشکلی نداری شکمم هم نسبت به دو هفته پیش که سونو کردم ...

نبابا من میترسم برا خودم شما همه چیزش نرماله .زیرع دلت پر شده یا مثله قبله .شکمت سفته یا شل؟؟

میشه یه صلوات برا نی نیم بفرستی سالم بیاد بغلم  خدایا نی نیمو سالم بزارش بغلم 
2706