2733
2734
سلام مادرای گل پسر من بالاخره غذا خور شد اگه سوالی دارین خوشحال میشم کمک کنم

سلام عزیزم

خدا رو شکر 

میشه بگی چکار کردی؟پسرت چند سالشه؟

دختر من یه سالشه،غذا میخوره منتها فقط میکس شده

غیر اون هر چیزی بهش بدم میده بیرون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

پسر من یک سالشه مشکل من اینه ک فقط غذای ابکی و تلیتی میخوره و اصلا برنج نمیخوره بعد اصلا غذاشو نمی جوئه ی راست قورت میده بخدا از دستش خسته شدم بغصی روزا از دستش گریه میکنم چیکار کنم ک غذای سفتم بخوره

من چند ماهه دارم تلاش میکنم از میکس درش آوردم اما انقدر کم غذا میخوره اشکم در میاد،با میوه و آجیل و شیر سیرش میکنن شب بخوابه‌،واسه ناهار ۵ قاشق مربا خوری بزور برنج میخوره،همه جارو کثیف میکنه ،اصلا نمبشینه زود میخواد بدوعه بره،دکترش میگه انقدر باید با غذا باری کنه وسطاشهم بخوره اما این گریه میکنه تو صندلی غذا ش که درش بیارم ،راستی پسر من رفلاکس هم داره و نکشیدم میخوره و ۱۴ ماهشه،یه مدت خواستم دارو رو قطع کنم بدتر شد موندم چیکار کنم

اومدم بگم،یروزی منم بخاطراینکه پسرم فقط غذای میکس شده میخورداسترس شدیدگرفته بودم تاجاییکه حتی ازغصه قلبم دردمیکرد،ازهمه میخاستم راهنماییم کنن،الان پسرم دوسال ونیمشه خداروشکرهمه چی میخوره،بعضی وقتا غذاخوردنشوکه میبینم یادنگرانیای بیهوده م می افتم خنده م میگیره،

2738
اومدم بگم،یروزی منم بخاطراینکه پسرم فقط غذای میکس شده میخورداسترس شدیدگرفته بودم تاجاییکه حتی ازغصه ...

چیکار کردید از میکس گرفتید ؟

شیر چجوری میخوره 

نکات و راه کارهای مهم جهت زایمان طبیعی و زایمان طبیعی بعد از سزارین (ویبک ) را در این تاپیک بخوانید.
چیکار کردید از میکس گرفتید ؟ شیر چجوری میخوره 

چهارده پونزده ماهگی خیلی تلاش کردم که یکهویی ازمیکس بگیرمش وغذای جامدبدم ولی نشدفقط خودم عصبی شدم وپسرم لاغرترشد،به دکترگفتم وازچندتادکتراینترنتی پرسیدم گفتن عجله نکن،اینجوربچه هاتادوسالگی یاسه سالگی یادمیگیرن،هجده ماهه بودرفتیم مسافرت اونجادیگه نتونستم میکس کنم گرسنه موند،وقتی برگشتیم،یه مقداربهترشده بود،دیگه آبکی میخوردوباگوشتکوب له میکردم،بعدکم کم غذاهاشوسفت ترکردم،بعضی وقتاهم به غذاخوردنش حساسیت نشون نمیدادم منتظرمیموندم هروقت گرسنه میشدخودش میومدمیگفت غذامیخام منم ازغذای خودمون میدادم میخورد،الان که دوونیم سالشه کامل یادگرفته 

دوستان من میتونم کمکتون کنم بچه هاتون غذای جامد بخورن  هر کس خواست تکس بده فقط هم بخاطر ثوابش ...

سلام وقتتون بخیر میشه منو راهنمایی کنید دختر ۱۹ ماهم دارم ۱۱/۵ کیلو قد ۸۶ فقط غذای میکسی میخوره هر روز تکراری صبح ۱۱ شیر گاومیش ۱۸۰ سی سی با یه قاشق عسل ساعت ۱ یه تخم مرغ آب پز با دو قالب یخ پای مرغ و یه قاشق چای خوری کره میکس ساعت ۴ یک سوم موز با دوتا خرما و  دوتا توت فرنگی و یه هلو کوچیک میکس ساعت ۷:۳۰-۸ دوتا قالب سوپ با یه قالب پای مرغ و کره و شب ساعت ۱۲  شیر با عسل هر روز ما برنامه همینه ماکارونی رو میخوره و چند دونه برنج و چند دونه عدس تخم افتابگردون رو هم بدون جویدن قورت میده و خیلی دوست داره و فقط اونو به عنوان هم هم قبول داره  

از اینکه مجبورم همه جا گوشت کوب ببرم و قالب های غذا خسته شدم دوست دارم دخترم لذت غذا خوردن رو بچشه 

لطفا راهنماییم کنین 🙏🏻🌻💜

سلام وقتتون بخیر میشه منو راهنمایی کنید دختر ۱۹ ماهم دارم ۱۱/۵ کیلو قد ۸۶ فقط غذای میکسی میخوره هر ر ...

عزیزم ماشالا بهش همه چیش عالیه فقط سعی کن میکسش رو کمتر کنی مثلا اگه خیلی ابکی میکنی یه هفته کمی کمتر به مرور هفته به هفته میزان میکس رو کمتر کن بهش سیب زمینی سرخ شده نگینی هر چیزی که میشه به عنوان غذای انگشتی بده خوشش بیاد کم کم یاد میگیره مدام ادای جویدن در بیار تو هم از غذاش بخور دهن باز بجو اسلوموشن که چشاش ببینه و اداتو در بیاره ایشالا به زودی میای خبر غذا خوردناش میگی 😍😍😍

عزیزم ماشالا بهش همه چیش عالیه فقط سعی کن میکسش رو کمتر کنی مثلا اگه خیلی ابکی میکنی یه هفته کمی کمت ...

من تونستم برگردم جفتمون منیم 😁😁😁چی گفتما

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
من چند ماهه دارم تلاش میکنم از میکس درش آوردم اما انقدر کم غذا میخوره اشکم در میاد،با میوه و آجیل و ...

میشه بگید علائم ریفلکس تو سن بالای یکسال تو کودکان چیه 

ممنون 

فارس. وراوی...❤❤❤
2706