2410
2553
عنوان

مشکل منو شوهرم سر پتو!

1608 بازدید | 47 پست

سلام خانما من یه مشکل دارم ک داره هی بزرگ تر میشه 

شوهرم شبا تو خواب پتوی خودشو لگد میکنه از تخت میندازه پایین و بعد پتوی منو میکشه روی خودش , اصلا دست خودش نیست 

همش من دارم تا صب میلرزم و کمر درد میگیرم الانم باردارم نه تحمل شلوار پوشیدن دارم نه هیچی ,بنابر این همش دارم یخ میکنم و کمرم سرد میشه, 

پتوی اضافه چنتا گذاشتم کنار تخت فایده نداشته

پتو وسط هر دومون چیدم اونم فایده نداشته انداخته پایین 

منم وقتی خوابم ک نمیفهمم چی شده فقط وقتی صب یخ زده بیدار میشم میفهمم ,

چیکار کنم؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

خب بخواب پایین تخت روی زمین اون روی تخت بخوابه یا برعکس

این را توی کله ات فرو کنکه زن ها با مردی که دوستش دارند ازدواج نمی کنند!زن وقتی دید کارد به استخوان رسیده و لازم است برای آینده اش یکی را انتخاب بکند، آن وقت می گردد و مردی را پیدا می کند که حدس می زند پدر خوب و شوهر خوبی از آب در می آید و می شود بهش تکیه کرد.فهمیدی؟وگرنه عشق حس خوشایندی است که امروز هست و فردا نیست
2714

من موقع بارداری جامو جدا کردم خیلی گرمم میشد رو تخت اصلا نمی تونستم بخوابم یادمه انقدر گرمم میشد تو هوای سرد پنجره رو باز میکردم شوهرم یخ میزد😁

پادشاهی در خواب دید تمام دندانهایش افتادند!دنبال تعبیر کنندگان خواب فرستاد...اولی گفت: تعبیرش این است که مرگ تمام خویشاوندانت را به چشم خواهی دیدپادشاه ناراحت شد و دستور داد او را بکشند...دومی گفت: تعبیرش این است که عمر پادشاه از تمام خویشاوندانش طولانی تر خواهد بود...پادشاه خوشحال شد و به او جایزه داد!هر دو یک مطلب یکسان را بیان کردند اما با دو جمله بندی متفاوت...نوع بیان یک مطلب، میتواند نظر طرف مقابل را تغییر دهد... ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
2706