2733
2734

خانم من ۷ هفته ام از صبح اومد سر کار بشدت حالت تهوع دارم قرص ایزوپرین میخورم به خاطر اون به نظرتون؟؟ چای زنجبیلم خوردم هنوز خوب نشدم چیکار کنم راه دیگه ای سراغ دارین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من تهوع شدید دارم عزیزم میگن تا ۱۶ هفتگی عادی هست قرص دنیترون استفاده میکنم اول صبح بیدار شدی حتما بیسکوییت یا نون خشک بخور غذاهای آبی نخور آبنبات ترش تو کیفت داشته باش و آدامس نعنا غذا خیلی کم بخور وعده هاتو زیاد بکن خیلی سخته 

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم

من وقتی باردار بودم حالت تهوع شدید داشتم دکترم قرص دمیترون داد برای هر دو بارداریم با دکترتون مشورت کنید و قرص دمیترون بخورید تهوع بارداری اگه شدید باشه اصلا قابل تحمل نیست 

یادمان باشد اگر خاطرمان تنها شد طلب عشق ز هر بی سر و پایی نکنیم.
2738

یادم ننداز 😭😭😭قرص و امپولم منو خوب نمیکرد.اب رو هم معده ام نگه نمیداشت.خدارو شکر یه ماهه خوب شدم.

فقط سیرابی بخور،منو سیرابی خوبم میکرد تا دو روز

بدخواه کسان هیچ به مقصد نرسد...یک بد نکند تا به خودش صد نرسد...من نیک تو خواهم و تو خواهی بد من...تو نیک نبینی و به من بد نرسد
من وقتی باردار بودم حالت تهوع شدید داشتم دکترم قرص دمیترون داد برای هر دو بارداریم با دکترتون مشورت ...

منم میخورم زیاد فایده نمیده 

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم
یادم ننداز 😭😭😭قرص و امپولم منو خوب نمیکرد.اب رو هم معده ام نگه نمیداشت.خدارو شکر یه ماهه خوب شدم. ...

واقعا دوستان همینجا بهم گفتن ولی هنوز نخوردم 

من تهوع شدید دارم عزیزم میگن تا ۱۶ هفتگی عادی هست قرص دنیترون استفاده میکنم اول صبح بیدار شدی حتما ب ...

خیلی ۱۶ هفته الان بیسکویت بخورم با چایی خوبه 

من تهوع شدید دارم عزیزم میگن تا ۱۶ هفتگی عادی هست قرص دنیترون استفاده میکنم اول صبح بیدار شدی حتما ب ...

خوب به دکتر بگو و مقدار قرص رو بیشتر کن من روزی سه تا تا روز آخر خوردم اگر نمیخوردم انقدر گلاب به روت بالا می اوردم که خون دماغ میشدم

یادمان باشد اگر خاطرمان تنها شد طلب عشق ز هر بی سر و پایی نکنیم.
2706