2726

به قیمت  اینکه خودمو بد کنم به خودم توهین کنم مثلا زنداداشم هر موقع میاد خونه مامانم حرف شوهر سابقم پیش میکشه و من تا ۲ ماه فقط فکرم درگیره و این باعثدشد این سری بهش پیام بدم که اونم ناراحت شد و گفت تو شروع کرویو بیخال و من دیکه چه ربطی داری و ناراحت شدما مثلا دستم بشکنه خوبی بهت نمیاد اینو نگفت ولی گفت اشتیاه کردم یعنی اشتباه کردم حالت میپرسمو اینا منظورشو گرفتم مخصوصا این زنددادشم چادریه و دورنگه ریا کاره ازش بدم میاد ولی به خاطر داداشم بخاطر اینکه شاید یک روزی به دردم بخوره ولش نمیکنم  چکار کنم چرا من اینقدر نازاحتی دیگران بهم مهمه ولی ناراحتی من مهم نیست بهشون

خدایا تویی یاور تویی همدم تویی مهربان از مادر  😍😍😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چون جامعه ی امروز همه همینطورن ناراحتی اطرافیانشون اهمیت نداره براشون

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2728

بیشتر از اینکه ناراحتی دیگران ناراحتت کنه یکم سودجویی یعنی چی یه موقع به دردم بخوره؟

دنیـامثل‌مادرت‌نیس‌که‌ظـهرسرش‌دادبـزنی‌شب‌واسه‌شـام‌صداکنه‌،دنـیاولت میکنه‌که‌‌ازگشنـگی‌بمیری!!!
شوهرت بهت گفت خوبی بهت نیومده وتوشروع کردی؟؟؟

نه عزیزم من جدا شدم میگم زندداشم بهم انگار بهم رسوند این حزفو

بیشتر از اینکه ناراحتی دیگران ناراحتت کنه یکم سودجویی یعنی چی یه موقع به دردم بخوره؟

اره خوب شاید مثلا یه موقع کمکم کرد نباید ادم هارو از خودم دور کنم

سلام کتاب باورهای غلط شما دقییقا یک فصلش مشکل شما رو توضیح داده ....

نمیدونم چطوریم ولی میدونم از تنهایی میتزسم

اره خوب شاید مثلا یه موقع کمکم کرد نباید ادم هارو از خودم دور کنم

اصلا اینطور فکر نکن تو باطن یه کینه گنده از آدما داشته باشی و ظاهرا بهشون محبت کنی اینطور هیچوقت آرامش نداری 

خودت باش حرف بیخود زدن جواب دندان شکن بده محبت کردن محبت کن خودتم کوچیک نشمر همین 

دنیـامثل‌مادرت‌نیس‌که‌ظـهرسرش‌دادبـزنی‌شب‌واسه‌شـام‌صداکنه‌،دنـیاولت میکنه‌که‌‌ازگشنـگی‌بمیری!!!
چکار میکنی با این حست

هیچی کنار میام فقط از خودم به شدت متنفرم همش میگم نکنه فلانی از این حرفم ناراحت شه این رفتارم بهش بربخوره البته از پارسال یکم شدتشو کمتر کردم قبلنا حتی بخاطر ناراحت نشدن مامانم کلا به سلیقه اون لباس میخریدم نشد یه بار به سایقه خودم باشم بیچاره شوهرمم عادت کرده خرید رفتنی همش میگف فک کنم اینو بخری مامان ناراحت شه در حالی که اصلا اینجوری نیستا این تفکر مسخره من بود بیچاره مامانم اصلا خبر نداشت از مغز منحدم من

صبر کن سهراب قایقت جا دارد؟من از همهمه ی اهل زمین بیزارم...
نمیدونم چطوریم ولی میدونم از تنهایی میتزسم

به زور میخوای به احساساتت غلبه کنه و متفکرانه کاراتو انجام بدی اونم عیانه که تاثیری نداره ... بنظرم خودت واسه خودت مهم باش و بس گاهی باید بر اساس دلت پیش بری و برخلاف افکارت 

2706